Bleach Worlds
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Pravidla, omezení, podmínky pro hraní hry

Goto down 
AutorZpráva
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 342
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Rinzu
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Pravidla, omezení, podmínky pro hraní hry Empty
PříspěvekPředmět: Pravidla, omezení, podmínky pro hraní hry   Pravidla, omezení, podmínky pro hraní hry Icon_minitimeSun Jun 13, 2010 12:35 pm

Ač je to pro některé nepříjemné, tak i při hraní RPG se musí dodržovat jistá pravidla a omezení. Já se pokusím sepsat vše, co se dá, aby jste se měli co učit nazpaměť Very Happy .

Ze začátku bych řekl asi něco o psaní, takže

Jak se vaše postava vyjadřuje, chová, tváří, co si myslí, to vše je strašně důležité a mělo by se to psát, hodně lidí to vynechává a napíše jen třeba to, co jeho postava udělala. My tu budeme hrát kvalitně a proto budou všichni hráči psát delší posty, tím nechci říkat, aby jste psali 450 metrové slohovky, ale delší příspěvek vždycky potěší a hlavně dokáže zkvalitnit hraní.

Dalším důležitým aspektem je samozřejmě pravopis. Ano, pravda je taková, že ne každý je zrovna excelentní znalec svého jazyka a občas nějakou tu chybičku udělá nebo může mít dyslexii. Pokud jste dyslektik napište to někam, abychom to vzali v potaz.
Bohužel tu však nejsme od toho, abychom opravovali i/y nebo s/z v každém druhém slově, a pokud by to tak šlo dál, asi bychom byli nuceni hráče vyloučit ze hry. Zní to dost krutě, ale já jsem padouch a můžu si to dovolit.. Smile .. Ne, nebojte se.. Věřím, že se každý bude snažit a nic takového jako je vylučování ze hry se konat nebude.

Co hráče občas docela baví dělat, je psaní následků jejich útoků, což je jedno z porušení pravidel hry. Někdy si toho třeba ani nejsou vědomi a napíší něco takového. Dávejte si na to prosím pozor, na určování toho, kdo byl zasažen a kdo ne, jsou tu administrátoři, ale nezapomeňte, že i my jsme jen lidé a občas se stane, že něco přehlédneme.

Teď zase něco ke schopnostem. Noví hráči, ať už budou hrát za Shinigami, Quincy nebo za lidi s výsokou hladinou reiatsu, u kterých se pravděpodobně objeví nějaká ta schopnost nebudou ze začátku ostřílení zabijácí, co se zavřenýma očima rukou zastaví Cero Primery Espady.
Každý nějak začneme a bude to těžkej a pro někoho možná nudnej začátek. Nehodláme nikam spěchat, pojedeme si pěkně pomalu, protože pomalý rozvíjení příběhů je nejlepší.

Takže, doporučoval bych si hezky rozmyslet co a jak, aby vaše postava byla přesně podle vašich představ, pokud to bude Shinigami, klidně napište i Bankai, ale (!!) umět jej nebude, naučí se ho později až ve hře.

Další věcí, která mi značně leze na nervy je to, když je někdo přes celý město od další postavy a v jednom příspěvku se najednou zááááááhadně potkají. Já vím, že si chce každý nějak zahrát s ostatními, ale nebojte, postupem času se k sobě nějak dostanou.. Klidně se můžou potkat, ale ne takovým způsobem že - Viděl jsem nějákou holku, jak jde přes ulici a tak jsem jí jen tak oslovil a ona to čirou náhodou byla Shinigami, se kterou později zachráním svět .... Very Happy

Co se charakteru týče, snažte se být originální, co se třeba povahy nebo temperamentu týče, různorodost je fajn věc, a nikdy neomrzí Smile Byla by to nuda, kdyby byli všichni stejní.. Vždycky musí být v partě někdo chytrej, někdo vtipnej a někdo arogantní Very Happy ..


Co se týče "ras" .. Povoleno je

Shinigami
Člověk
Quincy


Zakázáno je

Bount
Hollow
Arrancar - Zatím


Po konzultaci s adminem

Vaizardo

Pokud mě napadne ještě něco, dopíšu to sem
Návrat nahoru Goto down
https://bleach-worlds.forumczech.com
 
Pravidla, omezení, podmínky pro hraní hry
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Podmínky pro připojení se do hry

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach Worlds :: Role Playing Game :: Informace o RPG-
Přejdi na: