PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Timeline

Goto down 
AutorZpráva
Red
Admin

Poèet pøíspìvkù : 342

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Rinzu
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

PříspěvekPředmět: Timeline   Wed Apr 07, 2010 6:04 pm

Fake Karakura Town

..Proti uhýbajícímu Aizenovi vyrazila postava s maskou Hollow.. Getsuga.... TENSHOU!! Ničivá vlna temného reiatsu rozpůlila celou budovu.
Půlka Aizenova těla byla téměř odříznuta od zbytku.. Ještě jsem neskončil.. Ozval se Ichigo, který se k Aizenovi dostal ještě blíž.
Napřáhnul se ... A sekl proti Aizenovi, který však před jeho útokem uskočil, jak nejrychleji mohl. Neuplynuly ani dvě sekundy a jejich Zanpakuto se střetly. Aizen se začal smát.. Co je tu k smíchu? Zeptal se Ichigo.. Nepovedlo se ti zabít mě, Kurosaki Ichigo. A to byla tvoje poslední šance.. Řekl Aizen. Ichigo jen nechápavě vyjekl - Zranil jsem tě ! Aizen se znovu arogantně usmál.. Zranil..Mě?
Aizenovo zranění se začalo regenerovat.. Tomuhle říkáš... Zranění? ... Rychlá regenerace?! Vykřikl Ichigo, kterého Aizenovo uzdravení dost zaskočilo.. Aizen se na Ichiga podíval svým probodávajícím pohledem.. Tohle není.. Rychlá regenerace.. Myslíš, že bych mohl projít pouhou Hollowifikací? Aizen zaútočil na Ichiga, který byl nucen uskočit.. Tohle je ochranný instinkt podřízeného vůči jeho vůdci.. Vysvětlil podivně Aizen... ...O čem to mluvíš? Zeptal se nechápavě Ichigo. Aizen si rozepnul svojí vestu.. V jeho hrudi bylo zapečetěno Hougyoku. To je..! Vykřikl Ichigo.... Aizen přejel rukou po svém rameni a zachytil zbytek Ichigova reiatsu... Takže tohle je tvé reiatsu... Výborně.. Je dobře vyvinuté.. Přesně jak jsem plánoval.

Aizen Ichigovi řekl, že celý jeho život měl naplánovaný už od samého počátku... Ichigova narození.. Chtěl pokračovat ve své moudré řeči, ale byl přerušen Kurosaki Isshinem, otcem Ichiga, který se utkal s Aizenem. Ichigo bojoval s Ichimaru Ginem, který použil svůj bankai. Ichimarův bankai nestačil k tomu, aby Ichiga porazil. Byl poražen a .. Zabit..

Isshin se zaměřil na Hougyoku v Aizenově těle.. Chtěl jej zničit, aby se Aizenova zranění nemohla regenerovat.. Nepodařilo se mu to..Isshin byl zraněn a do boje s Aizenem se vrátil Ichigo.. Nechtěl Aizena poslouchat, nedal mu příležitost mluvit..

Když už to vypadalo, že má Ichigo skoro vyhráno, stalo se něco nečekaného a Aizenovi se podařilo, použít na Ichiga jeho Shikai. Ichigo byl zmaten iluzí a zraněn.. Nebyl nikdo, kdo by se Aizenovi postavil.. Všichni byli zranění, někteří mrtví.

Ubohé Soul Society nedokázalo zabránit mému plánu... Přesně jak jsem si myslel.. Tousene... Ichimaru.. Posloužili jste dobře.. Aizen se rozhodl vše ukončit.. Ale.. Otevřela se brána... Nebyla to však brána ze Soul Society, ale z Hueco Munda..

Párty? A nikdo mě nepozval.. Ozval se pro Ichiga známý hlas, který ho nenechal bez údivu..

Spoiler:

Grimmjow?! Vykřikl Ichigo... Zpoza Gimmjowa vykoukla Orihime, která stála za vyléčením Grimmjowových zranění..
Postarej se o ně.. Ukázal na zraněnou skupinu Shinigami.. Já a brejlounek zatím zdržíme tady "ctihodného" Aizena..
Z brány vyletělo několik quincyovských šípů.. Kterým Aizen uhnul.. Kishire, Pantera! Zakřičel Grimmjow a aktivoval svůj Resurrección...

Strhnul se boj, ve kterém měli jednoznačně přesilu Uryuu s Grimmjowem..Ishidovy bleskové kroky v kombinaci s Grimmjowovým bojovým stylem dali Aizenovi celkem zabrat.. Ale ne na dlouho.. Aizen byl přece jen oslabený z boje s Isshinem a Ichigem.. Kdyby s nimi nebojoval, asi by Grimmjowa a Ishidu sejmul pohledem....Což se nakonec stejně stalo.. Grimmjow i Ishida skončili zranění..

Bankai... Ozvalo se několika-hlasně... Ichigo, Kyouraku, Unohana, Ukitake, Isshin, Kommamura, Soifon, Hitsugaya, Shinji, Rojuro, Love, Kensei a Ikkaku aktivovali bankai... Orihime se o ně postarala..

Myslím, že tady máš konečnou, Aizene.. Řekl Shinji...

obrovská detonace pohltila celou Karakuru..
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bleach-worlds.forumczech.com

Timeline
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach Worlds :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: