Bleach Worlds
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Charakter - Aspire

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Aspire

Aspire


Poèet pøíspìvkù : 143
Join date : 09. 04. 10
Age : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Valentine Saito
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Buraddo
Hodnost: 4.důstojník 10.divize

Charakter - Aspire Empty
PříspěvekPředmět: Charakter - Aspire   Charakter - Aspire Icon_minitimeSun Jun 13, 2010 6:46 pm

Jméno: Valentine Saito

Věk: 160

Místo narození: New York

Povolání: Shinigami

Bydliště: Seireitei

Rasa: Shinigami

Divize: 10.

Hodnost: 4. důstojník

Oblíbené: Cigarety, Hitsugaya Toshiro a Baseball

Neoblíbené: Spánek, Hollow a Zaraki Kenpachi

Fóbie: Že jeho kapitán zemře.

Rodina: Nějaké duše

Povaha: Chová se různě, má defakto dvě podoby. Někdy je to vtipálek a člověk se s nim nenudí nebo je zase arogantní a rád lidi okolo sebe uráží.

Zajímavosti: Má na pravé ruce tetování od prsu až k bicáku, na levé ruce má pod rukavicí ve které je díra vytetované kolečko, nosí brýle a na krku má přívěsek, který dostal od Toshira.

Životopis
Jako normální člověk jsem vyrůstal v New Yorku, kde jsem už od narození viděl duchy, ale myslel jsem, že je to normální. Hned v mládí jsem se dal na Baseball a stal jsem se celkem dobrý a proto jsem dost rychlý. Jednoho dne v New Yorku řádil gang, který napadl naši ulici a při přestřelce zemřela matka, což otce, který byl původem z japonska dost zničilo, že zůstal v psychiatrii a já jelikož mi bylo 19 jsem se odstěhoval do Japonska, aby mi nic nepřipomínalo matku a otce. zde jsem žil celkem dlouho než došlo k incidentu, úniku silného Reiatsu což ze mě udělalo pravého Shinigami a byl mi odhalen svět Hollow. Hned co jsem přišel do Seireitei a naučil se ovládat svůj Shikai o mě projevil zájem kapitán 10té divize Hitsugaya a já si ho hned oblíbil a proto sjem nečekal a nabídku přijal.


FOTO:
Charakter - Aspire Commission___Saito_Hiroshi_by_Geofffffff

Zanpakuto: Buraddo

Vyvolávací příkaz: Saj dokud můžeš, Buraddo.

Vzhled Zanpakuto: Mám ji v obrázku.

Duch Zanpakuto: Charakter - Aspire 1003

Shikai Je to dvojitá zanpakuto takže má dvě.

Charakter - Aspire Kyoufusa_Sealed_by_Antie_K

Popis Shikaie: Jeho Reiatsu se spojí s jeho vlastní krví a on následně může své reiatsu měnit v krev a naopak, ale jakmile mění krev na Reiatsu tak to jde dokud neomdlí na nedostatek krve. Trochu jeho krve nasajou jeho dvě katany a jakmile nimi sekne nepřítele tak krev v nich se přeleje do nepřítele a Valentinovi zrdunou oči a on začne vidět jak jeho krev s jeho Reiatsu koluje v nepříteli. Jakmile ho sekne 4x tak už do něj vpustí dost krve s jeho Reiatsu na to, aby mohl pomocí jeho skillu nechat vybuchnou reiatsu s jeho krví v protivníkovi a tim zpomalí chod reiatsu protivníka a tudíž jeho protivníkovi se vypne Bankai nebo Shikai/Ressurencio a nemůže ho používat.

Shikai Skill 1: Saishin no dageki
Funguje jen když protivníka 4x sekne a dá do něj dost své krve s Reiatsu. Jakmile řekne tento útok a cukne katanama dozadu tak Reitasu s krví v protivníkovi jakoby vybuchnou tak, že protivník nemůže použít Shikai ani Bankai/Ressurencio a podobné uvolňovací věci, což se počítá i Kido nebo Cero.

Shikai Skill 2: Ketsueki o saigen
Jakmile do protivníka bodne meč tak přez katanu nasaje jeho rkev do sebe a změní ji na svoji a následně si ji může změnit na Reiatsu

Shikai Skill 3: Chimamire no ha
Katana zazáří rudě a jestli v protivníkovi už je nějaká Valentinova krev s Reiatsu tak protivníka katany trochu oslepí a proto má Valentine možnost na neblokovaný útok.

Bankai: Bude až ho získá

Jméno Bankaie: Bude až ho získá


Dal bych to do spoileru vše, ale nejdou otevírat.


Naposledy upravil Aspire dne Sun Jun 20, 2010 11:01 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 342
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Rinzu
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Charakter - Aspire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Aspire   Charakter - Aspire Icon_minitimeMon Jun 14, 2010 4:31 pm

ok, schváleno... Jen bych možná vytkl to, že to dokáže zastavit i Arrancarskej ress
Návrat nahoru Goto down
https://bleach-worlds.forumczech.com
Aspire

Aspire


Poèet pøíspìvkù : 143
Join date : 09. 04. 10
Age : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Valentine Saito
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Buraddo
Hodnost: 4.důstojník 10.divize

Charakter - Aspire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Aspire   Charakter - Aspire Icon_minitimeMon Jun 14, 2010 6:52 pm

Tak ten ress dáme třeba od 7mi zásazích?
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Poèet pøíspìvkù : 143
Join date : 09. 04. 10
Age : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Valentine Saito
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Buraddo
Hodnost: 4.důstojník 10.divize

Charakter - Aspire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Aspire   Charakter - Aspire Icon_minitimeSun Jun 20, 2010 10:59 am

Halo, Rede reaguj Very Happy Chtěl bych to docela vědět Very Happy Jinak sry za doublepost.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 342
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Rinzu
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Charakter - Aspire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Aspire   Charakter - Aspire Icon_minitimeSun Jun 20, 2010 2:02 pm

Ressurecion je podle mě silnější jak bankai... Teda aspoň u Arrancarů, co byli Vastorode .. Nevím .. 10 zásahů .. Bereš? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://bleach-worlds.forumczech.com
Aspire

Aspire


Poèet pøíspìvkù : 143
Join date : 09. 04. 10
Age : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Valentine Saito
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Buraddo
Hodnost: 4.důstojník 10.divize

Charakter - Aspire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Aspire   Charakter - Aspire Icon_minitimeMon Jun 21, 2010 12:05 pm

Beru Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Charakter - Aspire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Aspire   Charakter - Aspire Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Charakter - Aspire
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Charakter - Red
» Charakter - Aki Maki
» Charakter - Mismaš
» Firel Charakter
» Charakter - Nawaki

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach Worlds :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: