PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share
 

 Ruyichi Yoshiro - Více-Kapitán 6. divize

Goto down 
AutorZpráva
Red
Admin
Red

Poèet pøíspìvkù : 342
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Rinzu
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Ruyichi Yoshiro - Více-Kapitán 6. divize Empty
PříspěvekPředmět: Ruyichi Yoshiro - Více-Kapitán 6. divize   Ruyichi Yoshiro - Více-Kapitán 6. divize Icon_minitimeSun Jul 04, 2010 7:39 pm

Charakter

Jméno: Ruyichi Yoshiro

Divize: 6. Divize

Hodnost: Více-Kapitán

Věk: Není důležitej

Ruyichi Yoshiro - Více-Kapitán 6. divize Commission___Kanzaki_by_Geofffffff

Historie: Yoshiro se narodil několik let před Druhou světovou válkou v malé vesničce na okraji Japonska. Léta plynula a Yoshiro rostl a rostl. Když Druhá světová vypukla i v Pacificu, Yoshiro se rozhodl narukovat. Byl mladý a chtěl být hrdina, v bitvě na Guadalcanalu ale dostal kůlku mezi oči a sny o hrdinství skončily. Nebyl to však konec. Yoshiro dál běhal po bojovém poli, ale nikdo ho neviděl. Viděl tam své mrtvé kamarády. Byl zmatený.
Po tom, co boje ustály, Yoshiro seděl několik dní v kuse opřený o strom a nepřítomně hleděl do země.
Promluvil k němu však hlas, mladá žena v černém kimonu se nad ním skláněla a pozorovala jej.
Řekla mu, že ho přivede do nového světa a pak mu dala do tlamy rukojetí svojí katany.
To co se stalo nedokázal popsat. Ocitl se ale na opravdu nehezkém místě.Chudinské město, lidé seděli na zemi, mnozí žebrali. Bylo mu jich líto. Nepamatoval si nic, jen tu dívku. Po několika dnech se rozhodl, že se onu slečnu vydá najít. Byla to náhoda? Nebo prostě štěstí? Potkal jí, když se vracela ze své 'mise'. Dozvěděl se vše, co potřeboval, ale než si to urovnal v hlavě, chvíli to trvalo. Asi po roce se rozhodl přihlásit na akademii, kterou po 6 letech vystudoval a stal se členem 6. divize, kde potkal i svojí zachránkyni. Yoshiro se postupem času vypracoval až na pozici Podkapitána.


Vzhled: Yoshiro měří něco málo přes 170 centimetrů, má bílé vlasy, žluté oči. Od čela, kolem pravého oka se mu táhne zvláštní tetování.
Jeho postava má atletické rysy, což u něj zaručuje jistý úspěch u ženské populace.


Zanpakuto

Duch Zanpakuto:

Spoiler:
 

Jméno: Tenshi (Anděl)

- Tenshi je mladě vypadající, arogantní a namyšlená slečna. Na zádech má krásně bílá a jemná andělská křídla a nad hlavou zářící svatozář. Většinu času tráví úpravou svých nehtů a vlasů. Nic jiného ji nezajímá. Taky to trvalo, než Yoshirovi řekla svoje jméno. Byla to dost zábavná situace, Tenshi po Yoshirovi chtěla nový lak na nehty. Yoshiro jakožto "vlastník" celého světa, ve kterém Tenshi je, byl jediným, kdo ten lak mohl sehnat. Ale nešlo mu to, a tak Tenshi nic neřekla. Nakonec ji ale přemluvil a získal tak Shikai.
Tenshi je vlastně takový ten typický příklad toho, jak to vypadat nemá. Yoshiro není moc nadšený z toho, jakou povahu jeho Zanpakuto má, ale naučil se to tolerovat, stejně jako se Tenshi naučila tolerovat Yoshira.


Vyvolávací příkaz: Ririku, Tenshi (Vzleť, Anděli)
Vzhled: Vypadá jako každá jiná Zanpakuto, vlastně, vypadá dost obyčejně
Shi-Kai + Pasivní skill: Při aktivaci Shi-Kaie se Zanpakuto lehce rozzáří a chytne odstín šedobílé barvy. Trik je však v tom, že se okolo Zanpakuto vytvoří neviditelná 10ti centimetrová čepel z reiatsu ( do výšky jen 5cm) , což znamená, že se Zanpakuto rozšíří a může nepříteli, který by nic takového nečekal, způsobit nehezká zranění.

Shi-Kai skill no. 1 - Vzleť ještě výš! - Ririku mo Takai - Reiatsu, tvořící čepel okolo Zanpakuto se nahromadí do hrotu a při máchnutí po nepříteli vystřelí nebezpečně ostrou a silnou vlnu reiatsu. Útok dost vyčerpává a může se použít po několikaminutových intervalech.

Shi-Kai skill no. 2 - Síla svatozáře - Kyoudo Haro - Reiatsu, tvořící čepel okolo Zanpakuto se nahromadí do těla uživatele, který je poté schopný vytvořit andělská křídla z Reiatsu, jenž může využít jako štít před případnými útoky. Létat s nimi nemůže.
A taky je nemůže mít neomezeně. Většinou vydrží 2-3 útoky.

Shi-Kai Skill no. 3 - - Andělská zloba - Tenshi no Ikari - Yoshiro zabodne svůj meč do země, tím do ní nahrne svoje reiatsu a může ho ovládat. A jakmile se mu zachce, tak může ze země zaútočit vlnou ničivého reiatsu - podmínka - Zanpakuto musí být v zemi, aby se tento útok mohl provést.


Ban-Kai: Tengoku no Tenshi ( Nebeský Anděl)

Yoshirův vzhled: Yoshirovy vlasy se prodlouží asi tak, jako Ichigovy v Hollow formě, na zádech se mu 'vyrostou' andělská křídla. Oblečení se změní též, a to v lesklý bílý oblek.

Vzhled Zanpakuto: Představte si bílou Tensa Zangetsu bez znaku BANCo to umí? : Bankai mnohonásobně zvyšuje sílu Shikaiových útoků, ale hlavně zvyšuje rychlost. V Bankaii se Yoshirově Shunpu může rovnat leda tak někdo, jehož bankai taky zvyšuje rychlost ( ).
Díky křídlům může Yoshiro létat.

Bankai Skill: Samozřejmě to má i svou vlastní útočnou sílu - Pomocí svých andělských křídel může Yoshiro vystřelit ničivou vlnu, která rozseká, co jí příjde do cesty. Když ale říkám 'ničivou', tak fakt myslím enormně ničivou..Je to přece bankai .. Paradoxní je to, že Yoshiro by měl v bankaii působit jako anděl, ale jeho útoky jsou ničivé.
Po použítí tohoto útoku musí Yoshiro nějákou chvíli počkat, než jej znovu použije.

Návrat nahoru Goto down
http://bleach-worlds.forumczech.com
 
Ruyichi Yoshiro - Více-Kapitán 6. divize
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach Worlds :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: