Bleach Worlds
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Rozbřesk

Goto down 
+3
Nawaki
Misman
Red
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 342
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Rinzu
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Rozbřesk  Empty
PříspěvekPředmět: Rozbřesk    Rozbřesk  Icon_minitimeThu Jul 08, 2010 1:45 pm

Yoshiro

Jak jistě víte.. Soul Society je teď ve velikém ohrožení.. Ze ztrát, které nám způsobil zrádce Sosuke Aizen se svými stoupenci, jsme se ještě úplně nezotavili .. Bohužel, žádná divize teď nemá Kapitána a vypadá to, že ty pozice připadnou jako nejvyšším nám.. Zdůraznil jsem slovo bohužel..
Byla porada více-kapitánů... Stál jsem v čele. Jako předseda. Musíme udělat všechno pro to, aby bylo v Soul Society bezpečno...
Návrat nahoru Goto down
https://bleach-worlds.forumczech.com
Misman

Misman


Poèet pøíspìvkù : 256
Join date : 07. 04. 10

Rozbřesk  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozbřesk    Rozbřesk  Icon_minitimeThu Jul 08, 2010 1:49 pm

Kaito
Ale my nemáme na tuto hodnost schopnosti. Pokud vím, nikdo nemá ban-kai. Nebo snad ano? zeptal jsem se
SS bylo celé v háji, pravda, ale základní pravidla a podmínky by se aspoň mohly dodržovat
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 439
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izumi Razaki
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Batariel
Hodnost: Zástupce kapitána

Rozbřesk  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozbřesk    Rozbřesk  Icon_minitimeThu Jul 08, 2010 1:50 pm

Razaki

Nemusíš to zdůrazńovat jako by to tu každý nevěděl... řekl jsem Kaitovi
Ale máš pravdu. řekl jsem Yoshirovi Nevypadá to právě nejlíp, musíme na tom zapracovat ve velkém dodal jsem ještě
Měli bychom připravit všechny divize na nadcházející bitvu, která musí nezbytně přijít... dodal jsem a praštil pěstí do stolu. Ani jsem nevěděla proč, připadalo mi to... důrazné
Návrat nahoru Goto down
Amaru

Amaru


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 06. 07. 10

Rozbřesk  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozbřesk    Rozbřesk  Icon_minitimeThu Jul 08, 2010 2:00 pm

Amaru

Neříkal jsem nic
Už minule jsme nestíhali nával zraněných. Představa další bitvy se mnou dost otřásla
Klepal jsem prsty nervozně do stolu. Čekal jsem jak se vyjadří ostatní podkapitáni
Návrat nahoru Goto down
Mike

Mike


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 11. 06. 10
Age : 31
Location : Koniec sveta

Rozbřesk  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozbřesk    Rozbřesk  Icon_minitimeThu Jul 08, 2010 2:01 pm

Ao

Zatial som bol ticho a počúval som, čo hovoria ostatní...
Držal som sa celkovo v úzadí... rozhodol som sa, že to nechám na tých silnejších a lepších, ako som ja.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 342
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Rinzu
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Rozbřesk  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozbřesk    Rozbřesk  Icon_minitimeThu Jul 08, 2010 2:22 pm

Yoshiro

V tom je právě ten problém.. Nemáme schopnosti na to, stát se Kapitány.. Musíme na sobě pořádně máknout..Ale teď na nás spoléhají naše divize.. Nic jiného nám nezbývá.. Řekl jsem dost nemile.. Nikdy jsem se nechtěl stát Kapitánem..Vlastně. Asi ani Více-Kapitánem.
Návrat nahoru Goto down
https://bleach-worlds.forumczech.com
Mike

Mike


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 11. 06. 10
Age : 31
Location : Koniec sveta

Rozbřesk  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozbřesk    Rozbřesk  Icon_minitimeThu Jul 08, 2010 2:31 pm

Ao

Kapitán?? Eh... tak to nie. To nedokážem, na to nemám. Už len to, že som sa stal podkapitánom je len šťastie. pomyslel som si.
Pozrel som po ostatných... Oni majú šancu stať sa kapitánmi...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 439
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izumi Razaki
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Batariel
Hodnost: Zástupce kapitána

Rozbřesk  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozbřesk    Rozbřesk  Icon_minitimeThu Jul 08, 2010 2:46 pm

Razaki

Jsou to zbytečné řeči
Nikdo jinej než mi to dělat nemůže, takže buď si můžeme stěžovat, nebo se toho chopíme...
Protože to bysmě měli...
řekl jsem znovu
Věřil jsem tomu že na to máme...
Návrat nahoru Goto down
Horox




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 09. 04. 10

Rozbřesk  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozbřesk    Rozbřesk  Icon_minitimeThu Jul 08, 2010 7:27 pm

Kinuju

Preklopila som očami a prehliadla všetkých podkapitánov. Jediný Razaki odtiaľ rozmýšľal. Pravdepodobne.
Ja sa rada chopím hodnosti kapitána... bankai zvládneme všetci, a časom by sme sa aj tak stali kapitánmi. Takto máme tú príležitosť o nejakú dobu skôr... nie je to úplne jedno? prehovorila som k Yoshirovi.
Viedli sme celkom zbytočnú diskusiu, nikam to neviedlo a maximálne sa len opať pohádame.
Bolo by dobré začať konať, a nie tu sedieť ako starci... zatiaľ čo sa tu rozprávame, nepriatelia sa zhromaždujú. dodala som rázne.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 439
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izumi Razaki
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Batariel
Hodnost: Zástupce kapitána

Rozbřesk  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozbřesk    Rozbřesk  Icon_minitimeFri Jul 09, 2010 10:28 am

Razaki

To je slovo do pranice tohleto...
Co jiného můžeme dělat ?! Diskutovat tu než bude nepřítel před branami? To mi nepřijde jako dobrá možnost...
Takže přes sebe hoďme prostěradla a jdeme postavit SS na nohy

řekl jsem ještě rázněji
Návrat nahoru Goto down
Mike

Mike


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 11. 06. 10
Age : 31
Location : Koniec sveta

Rozbřesk  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozbřesk    Rozbřesk  Icon_minitimeFri Jul 09, 2010 10:45 am

Ao

A ako to chceš spraviť? predniesol som, s veľkým dôrazom na "ako".
Osobne som si nemyslel, že by tu bolo niečo, čo by som mohol spraviť.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 342
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Rinzu
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Rozbřesk  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozbřesk    Rozbřesk  Icon_minitimeFri Jul 09, 2010 12:57 pm

Yoshiro

Dobře... Vícekapitáni tedy rozhodli...Ode dneška jsme Kapitáni našich divizí.. Sotva jsem to dořekl.. Vydal jsem se k věšákům, na kterých byly pověšené bílé kapitánské Haori. Vzal jsem to se znakem šesté divize. Ač to dělám nerad.. Přehodil jsem jej kolem sebe a navlékl rukáv jen do jedné.. (tak jak to mám na obrázku postavy)..
Návrat nahoru Goto down
https://bleach-worlds.forumczech.com
Mike

Mike


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 11. 06. 10
Age : 31
Location : Koniec sveta

Rozbřesk  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozbřesk    Rozbřesk  Icon_minitimeFri Jul 09, 2010 12:59 pm

Ao

Nikto ma tu nepočúva... pomyslel som si a zase som stíchol.
Prišiel som k plášťu a váhavo naňho pozeral...
Čo si to nahováram... nemám na to, aby som sa stal kapitánom...
Návrat nahoru Goto down
Amaru

Amaru


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 06. 07. 10

Rozbřesk  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozbřesk    Rozbřesk  Icon_minitimeFri Jul 09, 2010 1:05 pm

Amaru

Budeš se hold muset snažit, leda bys chtěl svoje povinnosti hodit na někoho jiného...
V tom případě se ale nemusíš vracet
rekl jsem a hodil kapitansky mundur volne pres rameno jako rucnik
Proste je to na nas no dodal jsem jeste
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 439
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izumi Razaki
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Batariel
Hodnost: Zástupce kapitána

Rozbřesk  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozbřesk    Rozbřesk  Icon_minitimeFri Jul 09, 2010 1:10 pm

Razaki

Musím vyjímečně souhlasit s kapitánem Izumim...
Pokud si myslí že na to nemáš tak tu nemáš co dělat
Vše co jsme budovali nejen my ale i naši předkové je v ohrožení
Jak od toho může někdo odejít ?!
řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Mike

Mike


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 11. 06. 10
Age : 31
Location : Koniec sveta

Rozbřesk  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozbřesk    Rozbřesk  Icon_minitimeFri Jul 09, 2010 1:18 pm

Ao

Nemal som k tomu čo povedať, len som si prehodil kapitánsky plášť...
Zabijú ma ako prvého...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 342
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Rinzu
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Rozbřesk  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozbřesk    Rozbřesk  Icon_minitimeFri Jul 09, 2010 1:19 pm

Yoshiro

Já nikam neodcházím.. Jen se na to.. Tak nějak necitím.. Odpověděl jsem na ty jejich řeči..
Budeme toho teď muset hodně vyřešit. Dodal jsem ještě.. Poté jsem se zahleděl do země.
Zasranej Aizen...Tohle všechno je kvůli němu...Proč musíme být zrovna my ti.. Kdo před ním bude bránit Soul Society.... Nemáme na to schopnosti...
Návrat nahoru Goto down
https://bleach-worlds.forumczech.com
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 439
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izumi Razaki
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Batariel
Hodnost: Zástupce kapitána

Rozbřesk  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozbřesk    Rozbřesk  Icon_minitimeFri Jul 09, 2010 1:39 pm

Razaki

Zvládneme to, protože postě nemáme na výběr,...
řekl jsem nakonec a navlékl se do bílého hávu
Aizen... samotné to jméno mi dráždilo sluch...
Byl jsem si jistý tím, že ho jednoho dne zabiju...
Návrat nahoru Goto down
Mike

Mike


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 11. 06. 10
Age : 31
Location : Koniec sveta

Rozbřesk  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozbřesk    Rozbřesk  Icon_minitimeFri Jul 09, 2010 1:43 pm

Ao

Ak sa to nepodarí, Soul Society bude pravdepodobne zničené... je to na vás... teda na nás. opravil som sa.
Je to skôr na nich. Ja im moc pomôcť nedokážem.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 199
Join date : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Mai Asano
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

Rozbřesk  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozbřesk    Rozbřesk  Icon_minitimeFri Jul 09, 2010 6:08 pm

Nami

V tichosti jsem seděla na žídli kdesi v rohu. Držela jsem smutek za bývalého kapitána 3. divize, i když už bych asi neměla. Moc jsem dění okolo sebe nevnímala, a tak jen útržkama vím, cože se vlastně řešilo. Když se většina oblékla do kapitánského haori, tak jsem je jen bezhlavě napodobila. No tak sakra vzpamatuj se. Teď z tebe je kapitán....asi....teda myslím....Takhle se chovat nemůžu. V duchu jsem si vynadala. Když se budete takto podceňovat, tak je jasné, že se na nic necítíte. Možná SS ochráníme a možná také né. To všechno se teprve ukáže.....Možná na to nemáme schopnosti, ale určitě máme vůli. Promluvila jsem po delší době. Proč myslet na minulost, když budoucnost je před námi.
Návrat nahoru Goto down
Horox




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 09. 04. 10

Rozbřesk  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozbřesk    Rozbřesk  Icon_minitimeFri Jul 09, 2010 6:34 pm

Kinuju

Prehliadla som kapitánske hávy, a zobrala si ten s číslom trinásť.
Nezaváhala som ani na moment.
Tieto hodnosti boli určené nám, aktuálne ich nemohol prevziať nikto iný.
Tak, a sme kapitáni. Necítim sa nejak... lepšie. Onedlho však pocítime ťažké bremeno...
Návrat nahoru Goto down
Misman

Misman


Poèet pøíspìvkù : 256
Join date : 07. 04. 10

Rozbřesk  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozbřesk    Rozbřesk  Icon_minitimeFri Jul 09, 2010 8:07 pm

Kaito
Neměl jsem náladu na poslouchání řečí o tom, že to musíme zvládnout atd.
To všechno jsem věděl, ale na některé věci jsem opravdu dbal.
Vstal jsem, rozloučil jsem se a šel jsem ke své divizi.
Vyšel jsem na nádvoří, sedl si do meditačního sedu, zanpakuto jsem si položil na kolena a začal rozmlouvat se svoji zanpakuto
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 342
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Rinzu
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Rozbřesk  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozbřesk    Rozbřesk  Icon_minitimeSat Jul 10, 2010 11:43 am

Yoshiro

Zhluboka jsem se nadechl, chtěl jsem ještě něco říct, ale něco mě přerušilo.
Někde poblíž Seireitei se vyskytlo enormně silné a hrozivé reiatsu. Většina Shinigami šla do kolen.
Podkapitáni byli schopní to alepoš snést, i když je taky pěkně bolela hlava. No a co si budem povídat, sice jsme teď byli Kapitáni, ale na úrovni podkapitánů. C...Co to sakra je? Vykoktal jsem ze sebe.

Ichimaru Gin

Jste si jistý, Aizen-taichou? Vaše síly se vám pořád ještě nevrátily.. Zeptal se muž, který na své tváři neustále nosil úsměv. Vypadal jako někdo, komu by jste chtěli dát přes držku.
Návrat nahoru Goto down
https://bleach-worlds.forumczech.com
Mike

Mike


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 11. 06. 10
Age : 31
Location : Koniec sveta

Rozbřesk  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozbřesk    Rozbřesk  Icon_minitimeSat Jul 10, 2010 12:41 pm

Ao

Pri tom Reiatsu som sa zatriasol...
To... to reiatsu... tak silné... zamrmlal som zhrozene a pozeral po ostatných.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 199
Join date : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Mai Asano
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

Rozbřesk  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozbřesk    Rozbřesk  Icon_minitimeSat Jul 10, 2010 5:26 pm

Nami

Na chvíli jsem musela zavřít oči, abych překonala tu bolest hlavy. Takové reiatsu....není možné, aby se už vrátil....nebo snad ano? Zapřemýšlela jsem. Po chvilce jsem oči opět otevřela. Musím se podívat. Rozhodla jsem si v duchu a aniž bych někoho na něco upozorňovala, rychle jsem zamířila na místo, kde se vyskytlo to reiatsu. V srdci jsem měla strach, ale i vzrušení.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Rozbřesk  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozbřesk    Rozbřesk  Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Rozbřesk
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Rozbřesk

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach Worlds :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: