PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Numbers

Goto down 
AutorZpráva
Red
Admin

Poèet pøíspìvkù : 342

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Rinzu
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

PříspěvekPředmět: Numbers   Sun Jul 18, 2010 5:53 pm

Yoshiro

Seděl jsem na střeše nejvyšší budovy v Tokiu. Uběhl asi týden od událostí ve skladišti.. Dával jsem si to celý za vinu .. I to, že jsem zranil ostatní.. No co, pravda to byla. A tak jsem se oddělil od skupiny. Už týden jsem je neviděl.

Všichni ostatní už také ovládli svoje vnitřní Hollow síly, ale nikomu maska na obličeji nevydržela déle jak 5 sekund.. Ani mně..

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bleach-worlds.forumczech.com
Medusa

Poèet pøíspìvkù : 199

Moje RPG postava
Jméno postavy: Mai Asano
Hodnost:

PříspěvekPředmět: Re: Numbers   Sun Jul 18, 2010 6:02 pm

Nami

Seděla jsem v parku. Meditační sed a na kolenou zanpakutou. Zavřela jsem oči a za chvíli jsem se probudila ve svém vnitřním světě. Hodně se to tam změnilo. Řekla bych, že to bylo i mnou. Teď už byl všude jen samý písek a slunce, které nikdy nezapadalo. O kousek přede mnou stál Kage a sledoval slunce. Po chvilce promluvil. Už jsi tu dlouho nebyla. Jinak gratuluji k tomu, že jsi ho porazila. Vstala jsem a přešla k němu, a také se dívala na slunce. Hodně jsem se změnila že? Položila jsem otázku, ale Kage neodpověděl.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki

Poèet pøíspìvkù : 439

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izumi Razaki
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Batariel
Hodnost: Zástupce kapitána

PříspěvekPředmět: Re: Numbers   Sun Jul 18, 2010 6:03 pm

Razaki

Co Yoshiro odešel trénoval jsem bankai
Potřeboval jsem ho dopilovat...
Moje čepel létala po místnosti větší rychlotí a přesněji
Věděl jsem že se bude hodit

Bakudō #45 - Pin zo ro
Návrat nahoru Goto down
Misman

Poèet pøíspìvkù : 256

PříspěvekPředmět: Re: Numbers   Sun Jul 18, 2010 6:04 pm

Kaito
Bůh ví proč jsem se probudil teprve před dvěma dny.
Možná to bylo tím, že mě hollow extrémě vyčerpal.
I jeho regenerace mi moc nepomohla.
Od té doby jsem ale trénoval bankai a masku
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Moje RPG postava
Hodnost:

PříspěvekPředmět: Re: Numbers   Sun Jul 18, 2010 6:19 pm

Nami

Měla by ses naučit bankai, aby jsi se vyrovnala svým přátelům. Promluvil konečně Kage po chvíli. Upřela jsem na něj zvědavý pohled. I on se na mě podíval. Ale musíš mi dokázat, že si mou sílu zasloužíš. Proto bojuj a vyhraj. Řekne. Hned na to se objeví o něco dál a už na mě míří písek s úmyslem zabít mě.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin

Moje RPG postava

PříspěvekPředmět: Re: Numbers   Sun Jul 18, 2010 6:35 pm

Yoshiro

Netrvalo to dlouho a ucítil jsem závan zvláštního reiatsu.. Nebyl to ale Hollow.. Bohužel pro nás..Něco horšího.
Ozval se divný zvuk a předemnou se objevila banda Arrancarů. V jejich čele byl asi jejich šéf.

Spoiler:

Chvíli mě sledoval.. A pak se jenom usmál.. Ty jsi náš cíl? Zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
Misman

PříspěvekPředmět: Re: Numbers   Sun Jul 18, 2010 6:42 pm

Kaito
Zvedl jsem hlavu směrem ke stropu.
Co to je... svižným krokem jsem vyrazil ke schodům
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Moje RPG postava
Hodnost:

PříspěvekPředmět: Re: Numbers   Sun Jul 18, 2010 6:43 pm

Nami

Z pusy u těla, které sedělo v parku začala téct krev.
Ve svém vnitřím světě jsem právě na zemi vykášlávala krev z pusy. Když jsem přestala, utřela jsem si zbytky krve z úst. Pomalu jsem se vyškrábala na nohy. Kage se na mě díval se sklamaným pohledem. Jen co jsem vydechla, začal krutý boj opět na novo.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Moje RPG postava

PříspěvekPředmět: Re: Numbers   Sun Jul 18, 2010 6:46 pm

Razaki

Rozeběhl jsem se za [Mišmašova postava] ven
Cítil jsem to taky...Vypadalo to, že někdo pobléž dělal pizzu !!!
Asi šel kolem poslíček z pizzou...

Bakudō #45 - Pin zo ro
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Moje RPG postava
Hodnost:

PříspěvekPředmět: Re: Numbers   Sun Jul 18, 2010 7:11 pm

Nami

Stát jen tak na místě a posílat proti svému duchu zanpakuto útoky nemělo cenu, a tak jsem využívala svojí rychlost a snažila se dostat k němu. Nejdříve mi v tom písek vždy zabránil, ale v jeden okamžik jsem se nečekaně dostala před Kageho. V tu chvíli jsem mu vrazila pěstí do obličeje a on letěl k zemi. Tenhle útok vůbec nečekal, a tak byl dost překvapený, takže pro mě už nebyl žádný problém ho uvěznit v písku a trochu přimáčknout. Kage se proměnil v písek a zformoval se o kousek za mnou. Přesvědčila jsi mě. Dám ti sílu bankaie. Uznal mou sílu...Když jsem se probudila opět v parku cítala jsem velký nárůst mojí síly. Kolem mého těla svítilo zlaté reiatsu. O něco jsem ztlumila své reiatsu, aby to nezasáhlo lidi okolo mě. Po chvíli jsem vstala ze sedu a z úst jsem si utřela krev.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin

Moje RPG postava

PříspěvekPředmět: Re: Numbers   Sun Jul 18, 2010 8:17 pm

Yoshiro

Chvíli jsem na něj blbě hleděl.. Tohle bude trochu problém. Tasil jsem Zanpakuto, ale než jsem cokoliv mohl udělat, měl jsem Zanpakuto u krku. Jsem pátá Espada, Brrackjaw Rigleque, pohneš se a jsi bez hlavy. Ptám se ještě jednou.. Jsi náš cíl? Zeptal se.. Já se jen zhluboka nadechl.. Eh.. Jak to mám vědět..? Oplatil jsem mu to otázkou. On se jen tupě zatvářil. Pravda.. neřekl jsem ti jméno... Jsi Nakamura Kaito? Po tom, co řekl to jméno se mi ve tváři objevil překvapený výraz.. On jde po Kaitovi? Podíval jsem se na něj a pevně sevřel Zanpakuto. Ririku, Tenshi.. Aktivoval jsem Shikai a okamžitě se Shunpem přesunul o trochu dál.. Proč po něm jdete? Zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Moje RPG postava
Hodnost:

PříspěvekPředmět: Re: Numbers   Sun Jul 18, 2010 9:13 pm

Nami

Přes svůj nárůst reiatsu jsem si ani nevšimla divného reiatsu v okolí, a tak jsem jen chodila parkem se zanpakuto u boku a sledovala tradiční život obyvatel. Užíralo, no spíše mě štvalo, že každá rodina co se sem šla projít, pak se měla kam vrátit. Měli totiž domov, o který jsem já přišla. Chtěla jsem to Aizenovi všechno vrátit, ale zatím jsem neměla možnost.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Poèet pøíspìvkù : 75

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Ichiro

PříspěvekPředmět: Re: Numbers   Sun Jul 18, 2010 9:36 pm

Minato

Procházel jsem se jen tak po Tokiu a pak jsem narazil na Nami. Zdravím Nami-chan. Copak tu děláš? Pak jsem ucítil že její Reiatsu je o něco silnější, ovšem nad tím jsem neměl čas přemýšlet protože jsem z dálky ucítil slabé ale drsné Reiatsu. Nami cítíš to taky? To Reiatsu? Podíval jsem se na ní a čekal zda odpoví.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Moje RPG postava
Hodnost:

PříspěvekPředmět: Re: Numbers   Sun Jul 18, 2010 9:44 pm

Nami

Po chvilce mého procházení a dumání nad nesmrtelností brouka, mě pozdravil Minato. Koukla jsem na něho. Oh, ahoj. Ale jen se tu tak procházím. Odpovím normálně. Pak mě Minato upozorní na nějaké raiatsu. Začala jsem se soustředit na reiatsu okolo mě. Když jsi to teď zmínil, tak ano také to cítím. Odpověděla jsem. To jsem byla tak zabraná do sebe, že jsem si toho ani nevšimla?.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Moje RPG postava

PříspěvekPředmět: Re: Numbers   Sun Jul 18, 2010 9:53 pm

Minato

Půjdeme jim tam překážet nebo zůstaneme tady? Zeptal jsem se tiše a pak jsem se ještě zamyslel. Já jim tam budu na 100% překážet ale mohl bych se začít zlepšovat třeba za pomoci Bankai. Pak jsem se podíval skoro až tajemně na Nami. Mohl bych tě o něco požádat?
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Moje RPG postava
Hodnost:

PříspěvekPředmět: Re: Numbers   Sun Jul 18, 2010 10:02 pm

Nami

Chvíli jsem se zamyslela. Myslím, že není nutné se do toho plést, ale zůstat blízko toho, by nebylo špatné. Odpověděla jsem na Minatovu první otázku. Potom přišla chvilka ticha, až jsem se musela na Minata podívat, co se děje. Ten na mě použil nějaký tajemný pohled. Trochu mě to překvapilo, ale nedala jsem to na sobě znát. Podle toho o co. Odpovím.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Moje RPG postava

PříspěvekPředmět: Re: Numbers   Sun Jul 18, 2010 10:06 pm

Minato

Začal jsem mluvit. Potřebuji dosáhnout Bankaie. Ale nevím jak přesně se to provádí tak se chci zeptat jestli nevíš jak na to. A pak jestli by jsi tu nebyla a nehlídala jestli nezacházím moc daleko. Domluvil jsem a vytáhl svojí Zanpakuto.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Moje RPG postava
Hodnost:

PříspěvekPředmět: Re: Numbers   Sun Jul 18, 2010 10:16 pm

Nami

Pokrčila jsem rameny. Dosažení bankaie má každej jinak. Někomu to trvá deset let, někdo jiný to zvládne za několik hodin. Nejlépe ti v tom poradí tvá zanpakuto, řekla bych. Odpověděla jsem Minatovi tak, jak to vidím já. Mně se to sice podařilo za několik hodin, ale dost mě to vyčerpalo, takže jsem spíše potřebovala se někde zašít. Klidně tě můžu hlídat, ale nevím jestli ti budu nějak platná. Pokračovala jsem.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Moje RPG postava

PříspěvekPředmět: Re: Numbers   Sun Jul 18, 2010 10:35 pm

Minato

Usmál jsem se na ní. Tak se dívej bude to pěkná Show. Zasmál jsem se a mávl zanpakuto k obloze. Farukon no Kaminari. Zanpakuto se rozzářila a nademnou se objevil dost velký modrý pták kolem kterého poletovaly malé blesky. Ahoj Kaminari. Je načase abychom dokončily úplné uvolnění a splynutí nás dvou. Pak se ozval čistý a vysoký hlas. Raidene ale víš že je toto velice nebezpečné. Jakmile jednou začneme nemůžeme skončit a navíc já nejsem tak slabý jak si myslíš. Jen pozvedl křídlo a mě odhodila vlna Reiatsu. Dobrá a jak provedeme náš konečný úděl? Usmál jsem se a vstal. No lehko musíš mě nejdříve oslabit natolik aby jsi se dostal na mé záda a pak se na nich udržet, pak se ti podvolím. Zasmál jsem se a začal odříkávat dlouhou větu. Kita kara minami made. Higashi kara nishi e. Sanshain hakkō kagayaki. Farukon no Kaminari Kolem meče se objevilo stříbrné Reiatsu a pak se rozdvojila na dva úplně stejné meče. Tak jdeme na to! Hlesl jsem hrdě.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Moje RPG postava
Hodnost:

PříspěvekPředmět: Re: Numbers   Sun Jul 18, 2010 11:00 pm

Nami

Ten jas z Minatovi zanpakuto mě nachvíli oslepil. Když jsem opět otevřela oči, viděla jsem nad sebou obrovského modrého ptáka, kolem kterého poletovaly malé blesky. Poslouchala jsem rozmluvu mezi zanpakuto a Minatem. Koukám, že každá zanpakuto toho chce moc, ale raději bych se měla uklidit stranou, aby mě ještě nezasáhl nějaký z útoku. Přeci jenom teď nemám tolik sil. Pomyslela jsem si a poustoupila jsem stranou.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Moje RPG postava

PříspěvekPředmět: Re: Numbers   Sun Jul 18, 2010 11:24 pm

Minato

Díval jsem se jak Kaminari kolem sebe spletl ochranou síť z Reiatsu a z blesků. Tak když ty takhle tak já takhle! Shirubāu~ēbu Meče se stříbrně rozzářily a když jsem s nimi švihl vyletěl z nich proud bleskovostříbrné energie. Proudy narazily do Kaminariho ale jemu se skoro nic nestalo. Kaminari měl vždy slabší břicho. Řekl jsem si když jsem viděl že můj první útok nevyšel. Jenže v tu chvíly mávl Raioki křídly a odhodila mě vlna Reiatsu přímo do nějakého stromu až mi z úst vyletěla kapka krve. Hej Kaminari dnes jsi nějaký surovější! Zvolal jsem a pak za pomoci Shunpa objevil pod Raiokim, skřížil meče a zvolal. Shirubādoragon Z mečů vyletěl stříbrno bleskový drak který směřoval Kaminarimu přímo na břicho. Jenže co se nestalo. Kaminari vypustil Reiatsu a něco zapískl tak že jsem mu nerozuměl a na jeho těle se ovšem mimo křídla objevilo zářivé brnění. Myslíš si že jsem jako kdysi? Ale zato ty jsi zeslábl! Pak mě znova odhodil vlnou někam dál do země.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Moje RPG postava
Hodnost:

PříspěvekPředmět: Re: Numbers   Sun Jul 18, 2010 11:39 pm

Nami

V tuhle chvíli jsem byla ráda, že stojím dál. Vlny reiatsu by mě smetly snadno, ale zatím mi stačilo, když jsem se kryla rukou. Vypadalo to, že Minata zanpakuto nenechá jen tak vyhrát. Dál jsem sledovala jejich boj.
Návrat nahoru Goto down
Misman

PříspěvekPředmět: Re: Numbers   Mon Jul 19, 2010 3:07 pm

Kaito
Nad celým Tokiem bylo cítit to reiatsu.
Byj jsem zrovna na našem novém velitelství.
Nechal jsem tam tedy gigai a rozběhl se k místu kde jsem to cítil. Směrem k nejvyšší budově...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Moje RPG postava

PříspěvekPředmět: Re: Numbers   Tue Jul 20, 2010 1:17 pm

Razaki

Vesele jsem proběhl kolem Kaita...
Byla to fakt pizza... ale pak jsem ucítil divné reiatsu