Bleach Worlds
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Charaktery na výběr

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 342
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Rinzu
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Charaktery na výběr Empty
PříspěvekPředmět: Charaktery na výběr   Charaktery na výběr Icon_minitimeMon Sep 20, 2010 10:09 pm

Charakter 1 - Chlapec - 16 let, student střední školy, syn Kurosaki Ichiga a Orihime Inoue, nízká hladina reiatsu / Zamluveno Redíkem :-*

Charakter 2 - Chlapec - 15 let, student střední školy - spolužák 1, syn Kurosaki Ichiga a Orihime Inoue - bratr 1a, vyšší hladina reiatsu než u 1a / Zamluveno Raidenem

Charakter 3 - Dívka - 15 let, studentka střední školy - spolužačka 1 a 2 - Dcera Asana Keiga a Arisawy Tatsuki , nízká hladina reiatsu

Charakter 4 - Chlapec - 16 let, student střední školy - spolužák 1, 2 a 3 - Syn Ishidy Urya, matka zemřela - Quincy

Charakter 5 - Pohlaví libovolné - věk libovolný, Shinigami - člen 10. divze - na misi v reálném světě - ovládá shikai

Charakter 6 - Chlapec - 16 let, student střední školy - spolužák ostatních - syn Kurosaki Ichiga a Orihime Inoue - Dvojče charakteru 1 (jen má jinou barvu očí, což je zvláštní) - Nízká hladina reiatsu / Zamluveno Nawakim

Charakter 7 - Dívka - 15 let, studentka střední školy - spolužačka ostatních - Dcera Mizuro Kojimy a takový tý nadržený brejlatý zrzky - Hladina reiatsu je středně vysoká

Charakter 8 - Chlapec - 15 let, student střední školy - spolužák ostatních - Syn spolužáka rodičů 1-7 (vyjma 5 ) - Hladina reiatsu je střední / Zamluveno Mišim (X333333333)


Zítra přidám ještě další.. Pokud bude potřeba.. Kdyby jste si chtěli vymyslet vlastní postavu, napište to sem.. Podmínka však zůstává - Měl by to být spolužák ostatních.. Shinigami by měl být na začátku jeden.


Naposledy upravil Red dne Tue Sep 21, 2010 4:01 pm, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
https://bleach-worlds.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 13. 06. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Ichiro
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Charaktery na výběr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charaktery na výběr   Charaktery na výběr Icon_minitimeMon Sep 20, 2010 10:12 pm

Beru si Charakter 2 jestli mohu.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 342
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Rinzu
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Charaktery na výběr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charaktery na výběr   Charaktery na výběr Icon_minitimeTue Sep 21, 2010 3:41 pm

Přidány další dvě postavy na výběr
Návrat nahoru Goto down
https://bleach-worlds.forumczech.com
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 199
Join date : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Mai Asano
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

Charaktery na výběr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charaktery na výběr   Charaktery na výběr Icon_minitimeTue Sep 21, 2010 7:04 pm

Hmmmmm, hmmmmm, že bych si zahrála za Charakter 3???? Toť otázka. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Myamoto Usagi

Myamoto Usagi


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 22. 09. 10
Location : Někde

Moje RPG postava
Jméno postavy: Katsumi Kojima
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

Charaktery na výběr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charaktery na výběr   Charaktery na výběr Icon_minitimeWed Sep 29, 2010 9:59 am

Nevim, jestli neni pozdě začít, ale ráda bych si také zahrála. Kdyby to šlo a neni zabraný tak za charakter 7?!?
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 199
Join date : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Mai Asano
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

Charaktery na výběr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charaktery na výběr   Charaktery na výběr Icon_minitimeWed Sep 29, 2010 3:26 pm

nn 7 zabraná není, ale určitě se přidej, zatím se nic tak důležitého ještě nestalo Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Charaktery na výběr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charaktery na výběr   Charaktery na výběr Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Charaktery na výběr
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach Worlds :: Hrací místnost :: Charaktery :: Info o charakterech-
Přejdi na: