Bleach Worlds
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mai Asano

Goto down 
AutorZpráva
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 199
Join date : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Mai Asano
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

Mai Asano Empty
PříspěvekPředmět: Mai Asano   Mai Asano Icon_minitimeWed Sep 22, 2010 5:30 pm

Osobní informace:


Jméno: Mai

Příjmení: Asano

Věk: 15

Výška: 167 cm

Váha: 47 Kg

Barva vlasů: Blonďatá

Barva očí: Hnědo-oranžové

Pohlaví: Žena

Životopis:
Narodila jsem se Keigovi a Tatsuki, i když to z počátku vůbec nevypadalo. Matka se stala mistrem v Vale tudo (nebo co to je), no prostě v karate a teď všude jezdí reprezentovat Japonsko, takže doma spíše nebývá. Ovšem do mých 5 let na chvíli s karatem přestala a vychovávala mě i s Keigem. Po mých 5 se ke svému sportu opět vrátila. Když ale matka přijede domů, tak je to sice jen na pár dní, ale třeba semnou i někdy někam vyrazí. Jinak mi posílá pohledy z různých koutů světa, kde zrovna je.
Po dalších deset let jsem tedy vyrůstala v přítomnosti praštěného otce. Vím, že je vlastně otec úžasný a mám ho ráda, ale někdy se za něj musím opravdu stydět.
Po otci jsem zdědila světlé hnědé vlasy, ale ty měly takovou divnou barvu, a tak jsem si je začala barvit na blonďatou. Hodně lidí mi novou barvu i pochválili.
Kvůli svým kroužkům i já moc často doma nebývám. Mám vždy hodně nabytí den.

Zajímavosti: Barví si hlavu na blonďatou. Povahou je spíše podobná matce, než otci.

Obrázek:
Spoiler:

Charakter

Temperament: Sangvinik - Flegmatik

Oblíbená činnost: Snad všechny druhy sportů, a že jich je. Například karate, Kung Fu, kde se často potkává se svým spolužákem Rinzem, dále parkour, střelba z luku a běh. Každý večer jsi jdu zaběhat, když se ráno probudím dříve, tak jdu běhat i ráno (třeba před školou).
Ale jako správná ženská má rada i nakupování oblečení.

Neoblíbená činnost: Sledování televize s otcem.

Oblíbené jídlo: Většinou sní všechno, ale nejoblíbenější jsou nudle.

Neoblíbené jídlo: Z kterého úplně kape mastnota.

Sny: Žádné určité sny nemá. Život jí prostě baví.

Fóbie/Strachy: Že všechny zklame a oni jí opustí. Nechce zůstat úplně sama bez přátel a rodiny.

Závislosti: Přátelé, sport a hudba.
Návrat nahoru Goto down
 
Mai Asano
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach Worlds :: Hrací místnost :: Charaktery-
Přejdi na: