PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Ep. 4 - Srdce a duše

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Red
Admin

Poèet pøíspìvkù : 342

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Rinzu
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 4 - Srdce a duše    Fri Oct 15, 2010 1:00 pm

Rinzu

Urahara byl taky celkem unavený. Je to nutné? Potřeboval bych si trochu odpočinout.. Řekl Ichirovi.
Já teď potřeboval spát.. Nedivil jsem se Uraharovi.. I když se asi nezničil tak jako my, ale i tak. Jdu domů.. Musím.. Spát.. Urahara se usmál. Nezapomeň si Kona. S těmito slovy chytil plyšového lva a hodil ho po mě.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bleach-worlds.forumczech.com
Myamoto Usagi

Poèet pøíspìvkù : 40

Moje RPG postava
Jméno postavy: Katsumi Kojima
Hodnost:

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 4 - Srdce a duše    Fri Oct 15, 2010 2:34 pm

Katsumi

A co mi můžem jít taky domů? Nebo vyfasujem taky toto? Ukázala jsem na Kona. Stále jsem opírala o regál. Postel...postel...to zní tak slibně....nikdy by mě nenapadlo, že na Vánoce budu chtít spát, ale je to tak. Zrak jsem upírala na Uraharu a čekala na jeho odpověd.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Admin

Poèet pøíspìvkù : 342

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Rinzu

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 4 - Srdce a duše    Fri Oct 15, 2010 4:12 pm

Urahara

Jistě. Hmátl do regálu a vytáhl 3 kuličky. Tady jsou. Pro každého z vás. Vezměte si každý jednu, doma si vemte nejlíp nějakého plyšáka a hoďte to do něj.. Plyšáka pro to, že nejsou nebezpeční.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bleach-worlds.forumczech.com
Myamoto Usagi

Poèet pøíspìvkù : 40

Moje RPG postava
Jméno postavy: Katsumi Kojima
Hodnost:

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 4 - Srdce a duše    Fri Oct 15, 2010 4:48 pm

Katsumi

Vzala jsem si jednu kuličku. Zatím. Odvětila jsem Kloboučníkovi a ostatním a namířila jsem si to rovnou domů. Plyšáka....snad doma ještě nějaké staré plyšáky najdu...myslim, že je, ale táta všechny vyhodil...je štědrý den to asi žádného nekoupim... Dorazila jsem domu, na stole na mě čekal vzkaz: "Ahoj, kdyby jsi přišla, trochu se zdržim, tak ahoj večer." S lehkym povzdechcem jsem z posledných sil prohledala vše, co se dalo. Podařilo se mi nalézet jednoho plyšáka.
Spoiler:

Tak tu přeci jen nějaký ještě byl... Komentovala jsem si pro sebe, když jsem ho našla pod jednou ze skříní. Radostně jsem se hned poté umyla, převlékla a šla si lehnout. Plyšáka jsem položila vedle postele na noční stolek a kuličku vedle něho. Chtěla jsem si projít těch pár posledních dní a tak si to lépe urovnat, ale než jsem stačila na cokoliv pomyslet, usnula jsem.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Poèet pøíspìvkù : 199

Moje RPG postava
Jméno postavy: Mai Asano
Hodnost:

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 4 - Srdce a duše    Fri Oct 15, 2010 6:31 pm

Mai

Promnula jsem si unavenou tvář. Taky budu muset jít, než zavřou v obchodech. S touhle větou jsem se s potížemi vyškrábala na nohy. Chvíli jsem stála na místě a pak jsem dost bolestivě řekla. Auuuuu. Zjistila jsem, že jak už si jednou sednu, tak nevstanu a schody mi dělaly taktéž problémy. Normální chůze nebyla zas tak níčivá. Došla jsem si tedy k Uraharovi pro kuličku. Už jsem si jednu chtěla sebrat, ale v tom jsem se zarazila. [b]Počkat! Ty umělé duše se taky dělí na kluky a holky? Já chci holku. Bylo by celkem nemilé, kdybych ve svém těle měla kluka. Kdoví co by se stalo. Brrrrrr.[b] Přeběhl mi mráz po zádech, když jsem si to představila.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Poèet pøíspìvkù : 75

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Ichiro

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 4 - Srdce a duše    Fri Oct 15, 2010 11:37 pm

Ichiro

Zavolal jsem zezadu na Uraharu. Ano docela bych to potřeboval probrat ještě dnes. Je to jen jednoduchá otázka a jak vás znám.... I když ho moc dlouho neznám. Usmál jsem se v mysli. ....tak máte odpověď. Došel jsem do pokoje kde předtím byli uloženi "nemocní" a usadil jsem se na zem. Doufám že mé žádosti vyhoví jinak je to v pytli! Čekal jsem tedy na Uraharu a u toho cucal lízátko.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Poèet pøíspìvkù : 439

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izumi Razaki
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Batariel
Hodnost: Zástupce kapitána

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 4 - Srdce a duše    Sat Oct 16, 2010 1:21 pm

Amaru

Popadl jsem kuličku a hodil jí do kapsy...
Ichiro? otočil jsem se na bráchu
Víš že já nemám plyšáky, můžu si něco půjčit z tvé sbírky Hello Kitty?
Optal jsem se se zcela vážným obličejem
Plyšáky jsem fakt neměl, ale při nejhorším jsem mohl nějakého koupit...

Bakudō #45 - Pin zo ro
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Poèet pøíspìvkù : 199

Moje RPG postava
Jméno postavy: Mai Asano
Hodnost:

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 4 - Srdce a duše    Sat Oct 16, 2010 9:41 pm

Mai

Než mi Urahara stačil odpovědět, zbyla pro mě jen jedna kulička. Vzala jsem tedy poslední kuličku a pořádně jsem si ji prohlédla. Hmmmm, super. Povzdychla jsem si a vložila kuličku do kapsy od kabátu. No a kdy že jdem tedy na tu záchranou misi?...Chvíli jsem jaksi...no nevnímala. Zeptala jsem se ještě pro informaci.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 4 - Srdce a duše    

Návrat nahoru Goto down

Ep. 4 - Srdce a duše
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach Worlds :: Hrací místnost :: Lidský svět :: Karakura Town-
Přejdi na: