PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Ikitena Ehisa

Goto down 
AutorZpráva
HoroxPoèet pøíspìvkù : 5
Join date : 09. 04. 10

PříspěvekPředmět: Ikitena Ehisa   Fri Apr 09, 2010 10:03 pm

Jméno: Ikitena Ehisa

Věk: 111 (Vyzerá na 19)

Místo narození: Rukongai

Povolání: Študentka (Viz. životopis)

Bydliště: Karakura Town

Rasa: Vaizard

Oblíbené: Logika, chladnokrvnosť, svoje zanpakuto, jej podobných ľudí, a vlastne nič iné (Viz. povaha)

Neoblíbené: Prílišné emócie, a prakticky nič viac, vačšinou neutrálny vzťah (Viz. povaha)

Fóbie: Ani nie fóbia ako skôr nenávisť - k emóciám

Rodina: Len brat v Seiretei (Viz. životopis)

Povaha: Používa len logiku, nikdy emócie, teda vačšine pripadá arogantná, chladná a necitlivá (čo aj vlastne je), navonok neustále smutná, k ničomu nechová emocionálny vzťah, nenávidí radosť, smiech, plač, hnev, ...

Zajímavosti: V ničom nehľadá vyšší zmysel, ľudí a zvieratá považuje skôr za veci ako žijúce bytosti, všetko je pre ňu nahraditeľné, aj sama ona, na krku nosí tetovanie vrany ktoré siaha až do tváre, nosí výrazné očné tieňe (čierno-červené)
Tetovanie vrany:
Spoiler:
 

Životopis

Narodená v Rukonagii. Od detstva bola dosť psychicky nestabilná, veľmi ľahko sa dokázala nahnevať a naopak. Kvôli tejto povahe nemala žiadny kamarátov. Aj napriek jej námietkám, ju poslali na akadémiu. Mala tam problémy so správaním, niekoľkokrát jej hrozil vyhadzov a ostatní ju nemali radi vôbec. Nemala rada boj, lebo ľahko sa počas neho dokázala rozzúriť a tak ohroziť všetkých. Nakoniec však vyštudovala, a stala sa členkou 10. divízie pod vedením Hitsugayiho Toushira. Po určitom čase sa jej núkali vyššie hodnosti, no nechcela ich, lebo vedela že by narobila len problémy so svojou povahou. Kvôli tomu sa dostala do konflitku s jej otcom, ktorý jej doslova nakázal aby zobrala vyššie miesto. Samozrejme nechcela, a otec ju rozzúril tak, že ho v boji zabila. Matka sa zaplietla tiež, a zomrela aj ona. Ked si uvedomila, čo spravila, snažila sa utiecť do sveta ľudí, no na úteku ju zastavil brat, ktorý ju smrťelne zranil, ale nechal polomŕtvu na žive. Unikla čo najrýchlejšie, a do pár dní ju už požieral hollow. Podarilo sa jej ho s ťažkostami poraziť, a stala sa teda Vaizardkou. Zároveň úplne odhodila emócie, a zbavila sa svojej bývalej povahy, aby sa už nič zlé nestalo. To z nej spravilo dosť nepríjemnú osobu. V Karakura začala chodiť aj na školu, aby nemsuela celé dni premýšlať o tom, čo spravila. Teraz však už nič neľutuje. V Seiretei vítaná nie je, lebo je prakticky zločinec, a navyše ju tam čaká brat.

FOTO:Zanpakuto: Akuma (Démon)

Vyvolávací příkaz: Moeru, Akuma! (Vzplaň, Akuma!)

Vzhled Zanpakuto:
Spoiler:
 

Duch Zanpakuto:
Spoiler:
 


Shikai

Popis Shikaie: Zanpakuto sa rýchlo oteplí na vyše 200 stupňov a vzplanie ostrým ohňom, zároveň nadobudne oranžovú farbu (z tej teploty).

Shikai Skill 1:
Pekelná žiara - Jigoku no Guro

Zanpakuto sa oteplí ešte viac. Z 200 stupňov na 1500 a vyššie, podľa toho koľko Reiatsu je použitého. S takoutou teplotou dokáže rozrezať doslova všetko. (Na porovnanie - láva ma maximálne 1200 stupňov)

Shikai Skill 2:
Pekelná diera - Jigoku no Ana

Zabodnutím Zanpakuto do zeme vytvorí ,,pekelnú dieru'', čo je vlastne trhlina od meča k nepriateľovi. Ak do nej nepriateľ padne, dole naňho čaká láva. Trhlín môže urobiť viac.

Shikai Skill 3:
Plamenný lúč - Kasai Bimu

Zo Zanpakuto vychádza extrémne prierazný a silný lúč plameňa. Lúče môže znásobiť, alebo nahromadiť reiatsu, a naraz vystreliť silný hromadný lúč.
Bankai

Jméno Bankaie: Jigoku no Domein (Sféra Pekla)

Popis Bankaie: Oblečenie sa zmení na tmavočervené, až čierne, a začne sa aj na okrajoch trocha trhať. Črty tela sa zostrujú, a oči sa menia na démonské (žlté). Obalí sa ohňom ktorý je vlastne ťažko preraziteľná ochrana. Bankai zvyšuje fyzickú silu a odolnosť. Navyše jej narastú malé démonie krídla, ktoré tvoria ohnivé obalenie.
Hollow maska:

Spoiler:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Ikitena Ehisa
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach Worlds :: Role Playing Game :: (Ne)dohráno-
Přejdi na: