Bleach Worlds
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Charakter - Raiden (Minato Shihōin - 13. Divize , Fuku-Taicho)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 13. 06. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Ichiro
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Charakter - Raiden (Minato Shihōin - 13. Divize , Fuku-Taicho) Empty
PříspěvekPředmět: Charakter - Raiden (Minato Shihōin - 13. Divize , Fuku-Taicho)   Charakter - Raiden (Minato Shihōin - 13. Divize , Fuku-Taicho) Icon_minitimeMon Jun 14, 2010 4:34 pm

Jméno
Minato Shihōin

Věk
150 (ale vypadá na 17)

Místo narození
Dům rodiny Shihōin

Povolání
Shinigami

Bydliště
Kasárny 13. divize / Seireitei

Rasa
Shinigami / muž

Divize
13. divize

Hodnost
Fuku-taicho

Oblíbené
Lenošení u jezírka, Procházky v Bouři , Saké, Rámen a Suši, ale také trénink Kido nebo sem tam cvičný souboj

Neoblíbené
Řeči kapitána Yamamota, moc horké počasí, sladké knedlíčky, grilované papričky, ožralé kolegy z divize (opít se může pouze on)

Fóbie
Z hadů

Rodina
- Pochází z rodu Shihōin, mezi jeho příbuzné patří třeba Shihōin Yoruichi ale s toj je spřízněn jen zdáleně.

Povaha
Milý, kamarádský, vždycky chodí pozdě a má hloupé výmluvy, občas dokáže být i tajemný, mluví hrdě a čistě ale né povýšeně.

Zajímavosti
Velmi dobře ovládá Shunpo

Životopis
Vyrůstal jsem v domě rodu Shihōin kde jsem podstuopval tvrdý výcvik boje na blízko hned od mala. Také jsem se naučil výborně ovládat Shunpo za dob výcviku u učitele Yamady který se o mě staral. v 15 letech jsem byl puštěn do akademie kde jsem měl trochu problémy s výukou různých taktik ale výuka Kida a Zanjutsu (boje se zanpakuto) mi šla velmi dobře. Postupoval jsem na Akademii podle očekávání a po ukončení akademie jsem se vrátil ještě na chvíly k Mistrovy Yamadovy který mě zasvětil do tajů ohledně Shikaie a Bankaie ale neřekl mi jak je používat. Pak jsem nastoupil k 10. dvorní jednotce a tam sloužím do teď. Samozřejmě asi rok po vstupu k divizím jsem ovládl Shikai.


FOTO
Spoiler:

Zanpakuto: Farukon no Kaminari (ファルコン 雷 = Bleskový sokol )

Vyvolávací příkaz: Kita kara minami made. Higashi kara nishi e. Sanshain hakkō kagayaki. Farukon no Kaminari (北から南まで。東から西へ。サンシャイン発光輝き。ファルコン 雷. = Od severu k jihu. Od východu k západu. Sviť světelným žárem Bleskový sokole)

Vzhled Zanpakuto:

Spoiler:

Duch Zanpakuto:

Spoiler:

Shikai

Spoiler:

Popis Shikaie: Toto je dvojí zanpakuto a obě dvě vypadají stejně.

Shikai Skill 1: Shirubāu~ēbu (Stříbrná vlna) = Meče se rozzáří stříbrnou energií smíchanou s blesky a když jimi švihu vyletí z nich vlna energie

Shikai Skill 2: Shirubāshīrudo (Stříbrný štít) = Předemnou se vytvoří štít ze stříbrno-bleskové energie.

Shikai Skill 3: Shirubādoragon (Stříbrný drak) = Skřížím obě zbraně a z nich vylétne drak a zaútočí na nepřítele (Drak vypadá jako u Hitsugayi v Shikai ale tento je stříbrno-bleskový.)

Bankai:
(sice zatím neovládám ale už si ho připravuji)
Spoiler:
Spoiler:

Jméno Bankaie: Kumori farukonkingu (曇りファルコンキング = Oblačný Sokolí král)

Popis Bankaie : Meče se sjednotí do jednoho a na těle se mi objeví brnění které je lehké jako pírko ale odolné jako diamand.

Bankai Skill 1 : Ao gin no nami (Modro-stříbrná vlna) = Z meče vyletí ohromě silný proud stříbrno-modré energie.

Bankai Skill 2 : Farukon no ao gin no tsubasa (Sokolí modro-stříbrné křídla) = Brnění z se rozzáří a objeví se mu na zádech křídla a může létat.

Bankai Skill 3 : Tengoku no kengen no pābīmu (Hyper paprsek nebeské síly) = Dám zbraň před sebe a ta začne zářit stejně jako brnění. Na špici meče se objeví obrovská koule energie a z ní vystřelí zlatý paprsek na nepřítele.

Bankai Skill 4 : Domyslím ještě !


Holow Maska


Charakter - Raiden (Minato Shihōin - 13. Divize , Fuku-Taicho) Maskaln


Naposledy upravil Raiden dne Wed Jul 14, 2010 9:44 pm, celkově upraveno 5 krát
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 342
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Rinzu
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Charakter - Raiden (Minato Shihōin - 13. Divize , Fuku-Taicho) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Raiden (Minato Shihōin - 13. Divize , Fuku-Taicho)   Charakter - Raiden (Minato Shihōin - 13. Divize , Fuku-Taicho) Icon_minitimeMon Jun 14, 2010 4:38 pm

celkem fajn..Bankai neumí doufám Wink
Návrat nahoru Goto down
https://bleach-worlds.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 13. 06. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Ichiro
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Charakter - Raiden (Minato Shihōin - 13. Divize , Fuku-Taicho) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Raiden (Minato Shihōin - 13. Divize , Fuku-Taicho)   Charakter - Raiden (Minato Shihōin - 13. Divize , Fuku-Taicho) Icon_minitimeMon Jun 14, 2010 6:28 pm

Ne Bankai neumí
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Charakter - Raiden (Minato Shihōin - 13. Divize , Fuku-Taicho) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Raiden (Minato Shihōin - 13. Divize , Fuku-Taicho)   Charakter - Raiden (Minato Shihōin - 13. Divize , Fuku-Taicho) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Charakter - Raiden (Minato Shihōin - 13. Divize , Fuku-Taicho)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Minato - O rok později
» Ruyichi Yoshiro - Více-Kapitán 6. divize
» Kaito Nakamura, 10th division Fuku-taichou
» Charakter - Red
» Charakter - Mismaš

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach Worlds :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: