Bleach Worlds
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Namicu „Nami“ de Diablo

Goto down 
AutorZpráva
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 199
Join date : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Mai Asano
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

Namicu „Nami“ de Diablo Empty
PříspěvekPředmět: Namicu „Nami“ de Diablo   Namicu „Nami“ de Diablo Icon_minitimeSun Jul 04, 2010 9:47 pm

Jméno: Namicu „Nami“ de Diablo

Věk: 113 (vypadá na něco mezi 17 - 18)

Místo narození: Společenstvo duší/Rukongai – 1

Povolání: Shinigami

Bydliště: Společenstvo duší

Rasa: Shinigami / Žena

Divize: 3

Hodnost: Podkapitán

Oblíbené: Sladkosti, tanec, hudba, kroužky kaligrafie, sport, nejvíc volejbal a hlavně spánek.

Neoblíbené: Učení, nuda, namyšlený lidi a hlavně, když se musí ptát - Ty mě můžeš vidět?

Fobie: Z pavouků.

Rodina:
- neznámá

Povaha: Veselá, vtipná, nadšená, vynalézavá, všestranná, vášnivá i ohromující, ale také dětinská i domýšlivá.

Zajímavosti: Její přátelé jí říkají Nami.

Životopis:
Narodila jsem se někde v Rukongai – 1, kde mě našla jedna mladá slečna, Sora, která nemohla mít děti. Vychovala mě ve veselé dítě, které se hned s každým skamarádí, ovšem neřekla mi, že není má pravá matka. Takto jsem si v pohodě žila několik let. Než jsem však měla nastoupit do akademie pro shinigami, řekla mi Sora, že vlastně není má pravá matka. Trochu mě to zarmoutila, ale aspoň jsem si našla nějaký cíl – tedy zjistit, kdo byli mí rodiče. Ještě na akademii jsem zjistila důležitou informaci a to, že mí rodiče byli shinigami. Po akademii mě zařadili do 3. divize.

FOTO:
Spoiler:


Zanpakto:

Vyvolávácí příkaz: Polib, Kage.

Vzhled Zanpakuto:

Spoiler:

Duch Zanpakuto:

Spoiler:

Shikai

Popis Shikaie: Po vyvolání se zanpakto rozpadne na jemný písek. Úkolem písku není útok, ale spíše absolutní obrana. Písek mě ochraňuje sám od sebe i proti mé vůli.

Shikai Skill 1: Pouštní vězení - Písek obklkopí protivníka, vytvoří jakousi kuličku a pevně protivníka uzavře uvnitř.

Shikai Skill 2: Pouštní pohřeb - Zabalí nepřítele do písku a pak ho rozdrtí.


Bankai:

Jméno Bankaie: Ovládni nebe Kage.
Bankai zatím neovládám. Při vylování se stane to samé jako v shikaii, akorát mnohem více písku.

Shikai Skill 1: Pouštní cisářsky pohřeb - útok zahrabe nepřátele do písku, a pak písek extrémě stlačí do země a nepřítel je rozdrcen obrovskou spoustou písku. Tonto útok zabíra obrovskou plochu, a proto se používa na velký počet nepřátel nebo na velmi silného nepřítele.

Shikai Skill 2: Shukakův oštěp - vytvoří se velký oštěp z písku, který můžu hodit na nepřítele. Tento oštěp je velmi tvrdý a silný.

Shikai Skill 3: Shukakův štít - vytvořím před nepřítelem sochu z písku v podobě Shukaku, která slouží jako štít. Do této sochy jsou přidány extrémně tvrdé nerosty takže zvládne odrazit i nejsilnější útoky.
Návrat nahoru Goto down
 
Namicu „Nami“ de Diablo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nami - O rok později

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach Worlds :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: