Bleach Worlds
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 One Year later

Goto down 
+4
Nawaki
Misman
Mike
Red
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 439
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izumi Razaki
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Batariel
Hodnost: Zástupce kapitána

One Year later - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: One Year later   One Year later - Stránka 6 Icon_minitimeSat Jul 17, 2010 8:44 am

Razaki

No to vyšlo...
Ale boblelo to nějak víc než jsem čekal...
Dopadl jsem trochu ožehlej na zem...
No barieru to ochránilo...
Víc jak jednu ránu už neudrží...
Výbuch ale zrušil bakudo které ho drželo dosposud...
Ted začně zábava asi
Návrat nahoru Goto down
Misman

Misman


Poèet pøíspìvkù : 256
Join date : 07. 04. 10

One Year later - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: One Year later   One Year later - Stránka 6 Icon_minitimeSat Jul 17, 2010 8:49 am

Hollow Kaito
Bakudo se rozpadlo a já byl svobodný. Spadl jsem na zem, pozbíral se a ze země vzal Takihime.
Pak jsem jí líně mávnul proti Razakimu a z meče vyletěla rudá vlna Reiatsu
Kdysi to asi bývalo Yoru Furushuu
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 439
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izumi Razaki
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Batariel
Hodnost: Zástupce kapitána

One Year later - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: One Year later   One Year later - Stránka 6 Icon_minitimeSat Jul 17, 2010 8:52 am

Razaki

Uhnout jsem nemohl, zničilo by to barieru
Schytat jsem to nemohl, zemřel bych...
Jediná šance...
Vytáhl jsem zanpakuto a začal se soustředit...
Ban-kai řekl jsem připraveně
Byl cítit značný nárust reiatsu...
Stál jsem tam v divnejch šatech s bodákem na řetězu v ruce...
Útok se razazil...
Vau...
Návrat nahoru Goto down
Misman

Misman


Poèet pøíspìvkù : 256
Join date : 07. 04. 10

One Year later - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: One Year later   One Year later - Stránka 6 Icon_minitimeSat Jul 17, 2010 8:56 am

Kaito
Hybridním hollow hlasem se ozvalo to co jsi asi momentálně nechtěl slyšet.
Ban-kai
Po obrovské explozi reiatsu jsem tam stál už témeř celý zholowizovaný, ale na pravé ruce jsem měl jakýsi divný obrovský tvar s rudým krystalem na konci.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 439
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izumi Razaki
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Batariel
Hodnost: Zástupce kapitána

One Year later - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: One Year later   One Year later - Stránka 6 Icon_minitimeSat Jul 17, 2010 8:58 am

Razaki

Ehm.... máme problém....
Hlavně já...
řekl jsem
Bodák na mé ruce se vymrštil a řetěz behěm zlomku vteřiny obmotal zhollowizovaného Kaita...
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 199
Join date : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Mai Asano
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

One Year later - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: One Year later   One Year later - Stránka 6 Icon_minitimeSat Jul 17, 2010 10:07 am

Inner Kaito

Nedělalo mi problém vyhnout se kidu, které na mě letělo. Při vyhýbání jsem se přiblbě usmál ve stylu - teď tě dostanu. Velkou rychlostí jsem se objevil před Kaite a začal do něj sekat. Furt a stále jsem do něj sekal. Už jsem mu nechtěl dát možnost cokoliv proti mně použit.
Návrat nahoru Goto down
Misman

Misman


Poèet pøíspìvkù : 256
Join date : 07. 04. 10

One Year later - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: One Year later   One Year later - Stránka 6 Icon_minitimeSat Jul 17, 2010 12:04 pm

Kaito
Přes moji původní jizvu se objevily dvě nové. Inner mě docela ošklivě posekal, ale jakousi blbou náhodou jsem se od něj dostal pryč.
Když to bereš takhle.... vydechl jsem a vyplyvl trochu krve BAN-KAI

Hollow
Letící řeťez jsem vykryl svým ban-kaiem a pak ním ukázal na Razakiho.
Velice rychle se na něm vytvořilo Cero a vyletělo na tebe
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 439
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izumi Razaki
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Batariel
Hodnost: Zástupce kapitána

One Year later - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: One Year later   One Year later - Stránka 6 Icon_minitimeSat Jul 17, 2010 1:27 pm

Razaki

Oh my... řekl jsem jenom
Nevěděl jsem co dělat...
Prásk...
Cero mě zasáhlo...
Ozval se tříštivý zvuk...
Na zem dopadli úlomykl bíel masky...
Stál jsem tam očouzený s 1/3 bílozelné masky přes obličej...
V tu chvíli mi maska spadla celá...
bezvládně jsem se sesunul k zemi...
Návrat nahoru Goto down
Misman

Misman


Poèet pøíspìvkù : 256
Join date : 07. 04. 10

One Year later - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: One Year later   One Year later - Stránka 6 Icon_minitimeSat Jul 17, 2010 1:42 pm

Hollow
Namířil jsem ban-kaiem na stěnu bariéry.
Ban.kai se u vrchu rozložil a odhalil kanón.
V něm se znovu začalo nabíjet Cero.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 342
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Rinzu
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

One Year later - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: One Year later   One Year later - Stránka 6 Icon_minitimeSat Jul 17, 2010 2:29 pm

Yoshiro

Amaru!!! Pusť mě tam! Vykřikl jsem.. Byl jsem už celkem v pohodě.. Díky tomu, že jsme měli částečné schopnosti Hollow se u nás zvýšila regenerace. Ale nemohl jsem čekat na to, jestli mě tam pustí nebo ne..Kdyby s bariérou při jeho síle, která už na tom nemohla být nejlíp cokoli udělal, stejně by asi spadla... Ririku, Tenshi.. Ririku mo takai! Vystřelil jsem proti bariéře vlna reiatsu, která jí měla zničit. Co je lepší? Když jí zničí on a zabije Razakiho nebo když jí zničím já a my sejmem jeho? Oni aktivovali bankai.. ? A to jsem si myslel, jakej jsem borec.. Usmál jsem se a namířil Zanpakuto proti Kaitovi. Ban-kai.. Kolem mě to nějak podivně explodovalo..
Tengoku no Tenshi.. Ozvalo se a já vyletěl - doslova - s bankaiem jsem mohl létat díky křídlům, proti Kaitovi.
Návrat nahoru Goto down
https://bleach-worlds.forumczech.com
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 199
Join date : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Mai Asano
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

One Year later - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: One Year later   One Year later - Stránka 6 Icon_minitimeSat Jul 17, 2010 3:19 pm

Inner Kaito

Pche. Mávnu nad bankaiem rukou. Na takového smrada jako ty nepotřebuju bankai. Porazím tě i se shikaiem. Řekl jsem dost rozhodně. Začal jsem pomocí shunpa měnit pozice okolo Kaita a z každého místa proti němu vysílat Yoru Fukushuu. Hrozně jsem se přitom smál a řval. Žer...žer...žer...nažer se.

Nami

Podcenila jsem situaci. Kaito hollow očividně neměl v plánu být hodný. Vyskočila jsem na nohy, ale to už tam běžel Yoshiro, který se o situaci zřejmě zatím postará. Ovšem já raději neváhala a hned vyvolala svůj shikai. Seppun Kage. Místo zanpakuto tu byl jemný písek, který jsem poslala pro bezvládně ležícího Razakiho. Písek Razakiho obklopil a rychle ho dostal z místa nového boje do bezpečí, kde si může odpočinot.
Návrat nahoru Goto down
Misman

Misman


Poèet pøíspìvkù : 256
Join date : 07. 04. 10

One Year later - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: One Year later   One Year later - Stránka 6 Icon_minitimeSat Jul 17, 2010 3:25 pm

Ho. Kaito
Jenom jsem hollow-strašidelně-brutálně-sadisticky-dramaticky zařval.
Z Yoshira měl ten Hollow radost.
Poslal mu dokonce naproti výše nabíjené Cero.

Kaito
Ōdama Mamorimasu jako šlupka od banánu se bankai rozdělil a vytvořil kolem mě extrémně tvrdou skořápku.
Začal jsem se připravovat na Bakudo.
Hlavní problém ale byl v tom, že jsem začínal být hodně unavený.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 342
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Rinzu
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

One Year later - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: One Year later   One Year later - Stránka 6 Icon_minitimeSat Jul 17, 2010 3:27 pm

Yoshiro

Nevěděl jsem proč..Asi instinkt.. Ale mávl jsem si rukou před ksichtem. Objevila se mi maska.. ( Dýl jak 3 vteřiny nevydrží) . Ririku mo takai! Extrémně ničivá vlna vyletěla proti ceru.. A srazila se s ním.. KA-BOOOOOM!! Výbuch byl celkem.. Extrémní.
Návrat nahoru Goto down
https://bleach-worlds.forumczech.com
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 199
Join date : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Mai Asano
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

One Year later - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: One Year later   One Year later - Stránka 6 Icon_minitimeSat Jul 17, 2010 3:33 pm

Inner Kaito

To se budeš pořád jen bránit? Hmmmm? Tak co. Líbí se ti to? Tady chcípneš. Řval jsem jak pominutý a stále jsem pokračoval s útoky proti Kaitovi. Na tváři jsem měl úsměv, jak se mi to všechno pěkně daří.

Nami

Tlaková vlna proletěla celou místností. Avšak můj písek reagoval rychle a přede mnou se vytvořila pevná zeď z písku, která mě bezpečně bránila. Když zeď spadla, všude okolo byl jenom prach, a tak jsem toho moc neviděla.
Návrat nahoru Goto down
Misman

Misman


Poèet pøíspìvkù : 256
Join date : 07. 04. 10

One Year later - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: One Year later   One Year later - Stránka 6 Icon_minitimeSat Jul 17, 2010 3:35 pm

Ho Kaito
Když se rozplynul kouř po výbuchu byla tam moje roztáhlá zanpakuto v podobě štítu, avšak stále byla v tom Hollow-style

Kaito
Fascinující... uvolnil jsem energii, díky které se můj "příbytek" držel ve vzduchu.
Koule dopadla na zem v tom údolíčku.
Pod tímhle náporem se ani nedostanu ven nebo mi dojde reiatsu.
Ale mohl bych...
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 199
Join date : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Mai Asano
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

One Year later - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: One Year later   One Year later - Stránka 6 Icon_minitimeSat Jul 17, 2010 3:42 pm

Inner Kaito

V tuhle chvíli jsem byl asi nejzranitelnější, protože jsem trdloval kolem Kaita, zcela ponořený jen do toho jak krásně vyhrávám a nevšímal jsem si ničeho kolem sebe.

Nami

Oh, úžasné. Řeknu si tiše pro sebe. Ale jeho boj trvá už nějak moc dlouho. Snad neprohrává.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 342
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Rinzu
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

One Year later - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: One Year later   One Year later - Stránka 6 Icon_minitimeSat Jul 17, 2010 3:46 pm

Yoshiro

Maska mi z obličeje spadla.. No.. Asi to bude chtít trochu vypilovat. Vypadlo ze mě. Celou pravou ruku jsem měl od krve, protože jsem tak nějak nepříjemně padl na zem a odřel si jí. Vyškrábal jsem se na nohy. Jak myslíš.. Nastavil jsem proti němu Zanpakuto. Kaito.. Pohni.. Tengoku no tenshi, Ririku.. Odříkal jsem pomalu - tohle byl můj bankaiový útok, pokud ho to mine, zničí to celou budovu, pokud ho to nemine, sejme ho to tak, že by neměl být schopnej vstát. Bílá vlna se ve vzduchu různě kroutila a mířila přímo na cíl.
Návrat nahoru Goto down
https://bleach-worlds.forumczech.com
Misman

Misman


Poèet pøíspìvkù : 256
Join date : 07. 04. 10

One Year later - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: One Year later   One Year later - Stránka 6 Icon_minitimeSat Jul 17, 2010 3:52 pm

Kaito
Můj Inner obíhal kolem mojí kopule z bankaie.
Bakudō #62. Hyapporankan
Letělo proti němu asi 100 kopí ze zadu.

... něco mě napadlo...
... svůj duševní svět znám natolik dobře abych věděl jak se tu pohybovat...
... ve štítu se dole udělalo místo akorát tak na to, abych ním prolezl dolů...
... pěkným dolíčkem jsem se plazil až jsem vylezl pár metrů od skořápky...


Ho Kaito
Štít stál pořád na místě. Pak ale Yoshiro uslyšel chrčivý dech přímo u jeho ucha.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 199
Join date : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Mai Asano
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

One Year later - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: One Year later   One Year later - Stránka 6 Icon_minitimeSat Jul 17, 2010 4:02 pm

Inner Kaito

Lalalala.....už je namydlenej.....lalalala. Najednou uslyším jak na mě něco letí. Když se podívám cože to je, vytřeštím jen oči. Aaa kur**. Nestačím vůbec reagovat a tak skončím připíchnutý k zemi. Aaaa pusť mě! Začnu řvát jak na lesy.

Nami

Ozve se strašná rána, která otřese celým skladištěm a to se začne bortit. Všichni pryč! Jen zařvu a snažím se dostat ze skladiště. Písek mě cestou chrání před padajícím stropem, a také zachraňuje Razakiho.
Návrat nahoru Goto down
Misman

Misman


Poèet pøíspìvkù : 256
Join date : 07. 04. 10

One Year later - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: One Year later   One Year later - Stránka 6 Icon_minitimeSat Jul 17, 2010 4:05 pm

Kaito
Víš co je největší potupa? Zemřít vlastním mečem... poněkud zničeně jsem přišel k Hollowovi a vykroutil mu jeho Takihime z ruky.
Chcípni... bodl jsem mu ji přímo do srdce

Ho Kaito
Ce.... světle modrá záře...
Najednou padl Hollow celou vahou Yoshirovi na rameno. Už měl ale Kaitovi oči. Dokonce se začal postupně loupat.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 199
Join date : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Mai Asano
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

One Year later - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: One Year later   One Year later - Stránka 6 Icon_minitimeSat Jul 17, 2010 4:11 pm

Inner Kaito

Tohle není naposledy, kdy se vidíme. Řeknu z posledních sil a zmizím.


Nami

Rychle jsem se doslata o kus dál od skladiště. Tam jsem nechala Razakiho a běžela zpět, abych ještě někomu kdyžtak pomohla.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 342
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Rinzu
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

One Year later - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: One Year later   One Year later - Stránka 6 Icon_minitimeSat Jul 17, 2010 5:12 pm

Aovi a tý Horoxově postavě to dalo pěkně po tlamě. Ale nebylo času nazbyt, museli jsme se prostě přesunout.. Možná jsem to s tím Bankaiem trochu přehnal. Amaru! Pohni! Vykřikl jsem na něj a podepřel Kaita. Musíme odtud dostat ty dva! Ukázal jsem na dva zraněné.. Minato!
Návrat nahoru Goto down
https://bleach-worlds.forumczech.com
Misman

Misman


Poèet pøíspìvkù : 256
Join date : 07. 04. 10

One Year later - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: One Year later   One Year later - Stránka 6 Icon_minitimeSat Jul 17, 2010 5:14 pm

Kaito
*pwned*
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 13. 06. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Ichiro
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

One Year later - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: One Year later   One Year later - Stránka 6 Icon_minitimeSat Jul 17, 2010 6:11 pm

Minato

Konečně jsem se zmátořil tak že jsem se dokázal postavit a konečně mi došlo že to co se kolem mě děje není sen ale skutečnost. Doháje to jsem to prošvihl? Použil jsem Shunpo a objevil jsem se u Aoa popadl ho a spolu s ním jsem se objevil u Kinujua a také ho popadl. Pak jsem houknul na Yoshira. Jsme všichni doufám! Pak jsem zmizel za pomoci shunpa a objevil jsem se po chvilce před skladištěm kde jsem ty dva položil a sám se složil vedle nich. Potřebuji oddech tak aspoň na jeden den.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 439
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izumi Razaki
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Batariel
Hodnost: Zástupce kapitána

One Year later - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: One Year later   One Year later - Stránka 6 Icon_minitimeSat Jul 17, 2010 7:34 pm

Razaki

Zvedl jsem se ze země...
Ta regenerace byla úžasná....
uhm... co se sakra stalo?
zeptal jsem se
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





One Year later - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: One Year later   One Year later - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
One Year later
Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach Worlds :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: