Bleach Worlds
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Ep. 3 - Zmrtvýchvstání

Goto down 
+2
Misman
Red
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 342
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Rinzu
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Empty
PříspěvekPředmět: Ep. 3 - Zmrtvýchvstání    Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 5:16 pm

Od událostí, které se udály ve škole a v domě rodiny Kurosaki uběhly 2 týdny. Katsumi, Mai, Amaru a Rinzu byli stále v bezvědomí. Urahara jim však pomohl, takže to přežili.
Ichiro byl trochu poučen od Orihime a Urahary. Zjístil, co byla zač ta žába a ještě pár dalších zvláštností. (ví tedy zhruba základy - Shinigami, reiatsu, Hollow)

Mito do toho všeho šťoural tolik, že se nakonec taky dozvěděl vše.

Po Ichigovi ani stopa. Uraharu to dost trápilo. Vypadalo to dokonce jako by věděl, kde Ichigo je. Tatsuki se mezitím vrátila ze svých cest a denně chodila k Uraharovi, navštěvovat svoji dceru. Stejně tak Keigo. Byl tam i Mizuro, jeho dcera byla taky ve vážném stavu.

Rinzu

Byla noc.. Já byl stále v bezvědomí. Slyšel jsem smích. Pak hlas. Nerozuměl jsem, co říká, ale slyšel jsem hněv, který v něm byl. A pohrdání. Otevřel jsem oči..
Návrat nahoru Goto down
https://bleach-worlds.forumczech.com
Misman

Misman


Poèet pøíspìvkù : 256
Join date : 07. 04. 10

Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 3 - Zmrtvýchvstání    Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 5:27 pm

Mito
Seděl jsem opět na te samé lavičce.
Na té samé lavičce, na které sedávám kdykoliv kdy mám volný čas.
Na té lavičce tak přemýšlím o otm, jestli nejsem ve Skryté kameŕe, nebo si ze mě někdo jen dělá srandu.
Hollow? Shinigami? Divné sponky? Aprílový vtip uprostřed prosince?
Návrat nahoru Goto down
Myamoto Usagi

Myamoto Usagi


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 22. 09. 10
Location : Někde

Moje RPG postava
Jméno postavy: Katsumi Kojima
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 3 - Zmrtvýchvstání    Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 5:29 pm

Katsumi

Byla jsem v bezvědomí. Myslela jsem si, že jsem sama v té temnotě, ale opak byl pravdou. Někdo tam byl, neveděla jsem kdo, ale mrazilo mi z něj v zádech. Všudela byla tma, ale pak se to začalo vyjasnovat, jak jsem otevřela oči....
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 342
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Rinzu
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 3 - Zmrtvýchvstání    Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 5:43 pm

Rinzu

Posadil jsem se a zhluboka oddychoval. Pravou rukou jsem se chytil za obličej. Byl to jen sen? Ptal jsem se sám sebe jako bych snad znal odpověď. Chvíli jsem koukal, kde jsem. Byl to malý pokoj. A ... Byl tu i Amaru, Mai a Katsumi, která se zrovna taky probouzela.
Návrat nahoru Goto down
https://bleach-worlds.forumczech.com
Myamoto Usagi

Myamoto Usagi


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 22. 09. 10
Location : Někde

Moje RPG postava
Jméno postavy: Katsumi Kojima
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 3 - Zmrtvýchvstání    Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 5:52 pm

Katsumi

Otevřela jsem oči a spatřila Rinza. Mlčky jsem se na něj koukala. Co to bylo?!? A kde to sakra jsem? Rozhlídla jsem se po pokoji. Vzpomínala jsem na předchozí události. Proč se tu děje tolik šílených věcí? Musim zjisti jestli jsem se zbláznila nebo se to skutečně stalo.... Rinzu....To před tím..opravdu se to stalo? Řekla jsem...spíše zašeptala, hlasivky nechtěli moc spolupracovat.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 199
Join date : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Mai Asano
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 3 - Zmrtvýchvstání    Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 6:00 pm

Mai

Stále jsem spala, možná jsem párkrát škubla hlavou, protože jsem neměla zrovna nejhezčí sen....V jednu chvíli na mě stívilo sluníčko a já jsem slyšela hlas mamky a táty, což mě uklidnilo. V další chvílích mě oklopila děsivá temnota. Cítala jsem, jak se na mě někdo pohrdavě dívá, ale nic neříkal, jen ten pohled jsem cítila....Pořád jsem spala, jen jsem se zamračila.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 13. 06. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Ichiro
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 3 - Zmrtvýchvstání    Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 6:12 pm

Ichiro

Byl jsem zrovna venku před Uraharovým obchodem a přemýšlel o tom všem. Shinigami jsou ti hodní, hollow zlí a všichni mají Reiatsu, Reiatsu je i u lidí ale v různém množství. A táta byl Shinigami. Můj život se mi teď zdá jako padlej na kebuli fakt že jo! Opakoval jsem si to všechno v hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 439
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izumi Razaki
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Batariel
Hodnost: Zástupce kapitána

Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 3 - Zmrtvýchvstání    Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 6:15 pm

Amaru

Posadil jsem se velice prudce
Co co co ?! vyhrkl jsem
Cejtil sem se nějak divně a měl jsem hrozý sny...
Nebo to nebyly sny?
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 342
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Rinzu
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 3 - Zmrtvýchvstání    Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 6:24 pm

Rinzu

Tak jsme se nakonec probrali všichni. No..Mám blbý tušení.. Že se to asi fakt stalo.. Pak se otevřely dveře a v nich stál Urahara. Tak jste se konečně probrali. Nejspíš se teď cítíte hodně blbě... Ale bude hůř.. Do dveří nakoukla Orihime a Tatsuki.
Návrat nahoru Goto down
https://bleach-worlds.forumczech.com
Myamoto Usagi

Myamoto Usagi


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 22. 09. 10
Location : Někde

Moje RPG postava
Jméno postavy: Katsumi Kojima
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 3 - Zmrtvýchvstání    Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 6:30 pm

Katsumi

Trochu jsem sebou trhla ,když se Amaru rychle probral. Po tom co se otevřeli dveře, jsem tam uviděla stát blondáka v klobouku, zrzku a černovlásku. Co myslel tím a bude hůř...jestli bylo to, co se včera stalo opravdu pravda, tak to bylo hrozný už tak. Zachvěla jsem se při vzpomínce na ty události. Měla jsem tolik otázek a tak jsem je jednoduše schrnula do jedné. Co se to tady děje?
Návrat nahoru Goto down
Misman

Misman


Poèet pøíspìvkù : 256
Join date : 07. 04. 10

Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 3 - Zmrtvýchvstání    Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 6:34 pm

Mito
Zajdu se podívat k Uraharovi... zvedl jsem se z lavečky a zamířil si to k podivně rychle znovu postavenému obchodu se sladkostmi.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 199
Join date : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Mai Asano
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 3 - Zmrtvýchvstání    Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 6:43 pm

Mai

Nakonec jsem tedy také otevřela oči a proudila se, chvílink před tím, než se otevřeli dveře pokoje. Nestačila jsem se ani pořádně rozkoukat a už mi bylo řečeno, že to všechno bude ještě horší. Když do dveří nakoukla máma, trochu mě to uklidnilo. Doufala jsem, že ona mi to všechno vysvětlí.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 342
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Rinzu
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 3 - Zmrtvýchvstání    Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 6:53 pm

Urahara

Abych to tak nějak.. Shrnul. Proběhl u vás proces Hollowifikace... Nejdřív jsem to nechápal, ale po tom, co jsem se nad celou situací zamyslel, jsem došel k závěru, že v jednom z vás je uložený .. No, řekněme, že je to zvláštní předmět, který má podobnou sílu. Sám jsem nemohl dokázat odhadnout, v kom z vás by se to mohlo nacházet, ale když už jste vzhůru...

Rinzu

Hollowo-co? Zeptal jsem se tupě a hleděl na ostatní. Chvíli bylo ticho. Pak se ozval náraz a do místnosti skočil Keigo. AAAAAAAAAA!!! MAI!! Přiskočil ke své dceři.
Návrat nahoru Goto down
https://bleach-worlds.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 13. 06. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Ichiro
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 3 - Zmrtvýchvstání    Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 6:58 pm

Ichiro

Uslyšel jsem z obchodu nějaký rámus. To už jsou vzhůru? Vešel jsem do obchodu a došel do pokoje kde všichni byli. No tak konečně jste vzhůru. Urahara-san se o vás dobře staral tak si toho važte. Byl jsem velmi rád že jsou všichni v pořádku.
Návrat nahoru Goto down
Myamoto Usagi

Myamoto Usagi


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 22. 09. 10
Location : Někde

Moje RPG postava
Jméno postavy: Katsumi Kojima
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 3 - Zmrtvýchvstání    Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 7:00 pm

Katsumi

Co je to zatraceně ta Hollowifikace?!? Něco uložené.............a v nás...? Hlavou mi projela vzpomínka na školu. Zvedla jsem se. A co by jste udělali, s tim kdo z nás to v sobě má a co je to Hollowifikace nebo jak jste to říkal a co.... Dál už jsem nemohla pokračovala, nebot mě přerušil Main otec hlasitým výkřikem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 439
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izumi Razaki
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Batariel
Hodnost: Zástupce kapitána

Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 3 - Zmrtvýchvstání    Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 7:01 pm

Amaru

Nemluvil jsem
Držel jsem se za hlavu a přemýšlel
Měl jsem divné sny plné... nějakého divného hlasu
Bylo to tak zvláštní...
Pak tam vletěl nějakšj uřvanej magor
Ignoroval sem ho
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 342
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Rinzu
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 3 - Zmrtvýchvstání    Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 7:09 pm

Urahara

Celkem ho překvapilo, když ho Keigo odhodil stranou, ale když se uklidnil, tak mohl pokračovat. No, kdybych se to pokusil vyndat já, tak ta osoba zemře. Jediný, kdo to teď může vyndat je ten, co to tam uložil. Řekl Urahara. Snažil se mluvit klidně, aby Katsumi nevyděsil.

Rinzu

Do pokoje vlezl Ichiro. Vlezdoprdelko! Vykřikl jsem na něj s úsměvem. Byl jsem i celkem rád, že ho vidím. Výjimečně.
Návrat nahoru Goto down
https://bleach-worlds.forumczech.com
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 199
Join date : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Mai Asano
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 3 - Zmrtvýchvstání    Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 7:13 pm

Mai

Rinzu mi úplně vzal otázku z úst. Když nastalo ticho po otázce, tak jsem se posadila, protože už jsem se potřebovala protáhnout. Jen co jsem to udělala, tak už byl přes celý krám slyšet můj táta. Kdo taky jiný by to mohl být. Jen co přiskočil, dostal polštářem do tváře. Sice ho to nebolelo, ale aspoň ho to zastavilo. Ach jooooo. Povzdychla jsem si smutně.
Návrat nahoru Goto down
Misman

Misman


Poèet pøíspìvkù : 256
Join date : 07. 04. 10

Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 3 - Zmrtvýchvstání    Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 7:15 pm

Mito
Vkradl jsem se do pokoje a přišel jsem k místu odkud jsem slyšel hlasy.
Neříkejte že je tu zase dalśí Hollowblábol... vešel jsem do místnosti a kriticky shlédl všechny mé ležící spolužáky.
Vypadáte hrozně
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 13. 06. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Ichiro
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 3 - Zmrtvýchvstání    Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 7:17 pm

Ichiro

Sladce jsem se usmál na Rinzua. Kdyby sis neprošel nějakýma těma blbostma a neležel tu skoro mrtvej tak bych ti rozflákal hubu! Dořekl jsem a sedl si na podlahu a sledoval ostatní. Už by se ke mě mohl začít chovat normálně. Ale asi je to marné. Řekl jsem si pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Myamoto Usagi

Myamoto Usagi


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 22. 09. 10
Location : Někde

Moje RPG postava
Jméno postavy: Katsumi Kojima
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 3 - Zmrtvýchvstání    Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 7:26 pm

Katsumi

Po slovech kloboučníka jsem hlasitě polkla. Zemře.. Opakovalo se mi neustále v hlavě jak zaseknutý gramofon. Na Ichira a Mita jsem nijak neragovala. Jen jsem se posadila zpět a byla zticha.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 199
Join date : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Mai Asano
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 3 - Zmrtvýchvstání    Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 7:36 pm

Mai

Vypadáte hrozně. Hmmm to opravdu potěší. Řekla jsem si poněkud sakrasticky pro sebe. Na mého tátu začali všichni koukat divně a já se za něho začala stydět, ale aspoň byl prozatím ticho. Při tom všem jsem poslouchala co říkají ostatní a hlavně co říká kloboučník. No, co tak vím, tak do mě nikdo snad nic nedal. Ale spíše by mě zajímalo, co teď s námi jakoby je? Jsme zase normální, když jste se o nás staral, nebo co? Zeptala jsem se na otázku, která mě asi nejvíce trápila.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 342
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Rinzu
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 3 - Zmrtvýchvstání    Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 8:17 pm

Urahara

Jak bych to jen řekl..To, co mě udivilo nejvíc.. Kdyby vaše hladina reiatsu nebyla tak vysoká, jak je, asi bychom vás museli zabít, protože by jste se změnili ve 100% Hollow.. Ale .. Ono to z vás udělalo něco mezi člověkem a Hollow.. Bohužel, člověk není tak silný, aby mohl Hollow porazit, takže se v ně stejně brzo proměníte a my vás budeme muset zabít.. Pokud ovšem.. Z vás neuděláme Shinigami. Stal by se z vás hybrid Shinigami a Hollow. Už tu pár takových bylo.. Třeba tvůj otec, Rinzu. Řekl Urahara..

Rinzu

Chvíli jsem mlčel.. Nemohl by jste mluvit nějakou jinou řečí? Třeba..Abychom vám rozuměli. Navrhl jsem.
Návrat nahoru Goto down
https://bleach-worlds.forumczech.com
Myamoto Usagi

Myamoto Usagi


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 22. 09. 10
Location : Někde

Moje RPG postava
Jméno postavy: Katsumi Kojima
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 3 - Zmrtvýchvstání    Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 8:53 pm

Katsumi

No tak nemusíš to v sobě mít ty...třeba to ve škole byla jen náhoda....jo náhoda jako že vyhraju sportku nebo spíš menší... Říkala jsem si v duchu. Poslouchala jsem při tom kloboučníka, ale vůbec sem mu nerozumněla. Hollow, Shinigami.....?!? O čem to mluví? Než jsem se stačila zeptat, to stejné, i když v jiném podání, prohlásil Rinzu, tak jsem mlčela a prohlížela tu sebranku, co tu byla. Kam jsem se to jen dostala...
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 199
Join date : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Mai Asano
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 3 - Zmrtvýchvstání    Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 8:58 pm

Mia

Z toho všeho jsem pobírala tak každé čtvrté slovo, nejvíce mi v paměti utkvělo - musíli bychom vás zabít...budeme vás muset zabít, uděláme z vás shinigami, stane se z vás hybrid - to bylo asi tak vše. Jeden čas jsem sledovala nějaký pořad, jak jen.....jo Death note. A tak tam byl také shinigami, nebo-li Bůh smrti. Ale ten vypadal dost divně....Podívala jsem se na Uraharu tázavým a zároveň vyděšeným pohledem, co z něho zas vypadne.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 3 - Zmrtvýchvstání    Ep. 3 - Zmrtvýchvstání  Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ep. 3 - Zmrtvýchvstání
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach Worlds :: Hrací místnost :: Lidský svět :: Karakura Town-
Přejdi na: