Bleach Worlds
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Timeline / informace

Goto down 
AutorZpráva
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 342
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Rinzu
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Timeline / informace Empty
PříspěvekPředmět: Timeline / informace   Timeline / informace Icon_minitimeTue Sep 21, 2010 3:14 pm

Rozhodl jsem se, že vám tu nebudu vypisovat nic z toho, co se stalo, takže čekejte spoustu překvapení Wink

Ale základní informace dostanete

- Děj hry se bude odehrávat v Karakura Town
- Dějově asi 20 let po originálním Bleachi
- hra začne v obdobní zimy - tj. naše postavy budou potřebovat teplé oblečení
- Nečekejte, že hned ze začátku budete sekat nějakou Espadu - hezky od začátku od nejslabších Hollow Smile
- Gotei 13 byl obnoven - Několik nových Kapitánů a zástupců
- Urahara má pořád svůj krámek se sladkostmi, Ururu a Jinta od něj už odešli, Tessai a Yoruichi jsou ale s ním - Nikdo z našich postav by Uraharu znát neměl.
- Nikdo z našich postav neví nic o reiatsu, Shinigami, Hollow, Gotei 13 - prostě NIC!
- Vaše postava nemusí být Shinigami, i když je mi jasné, že většina z nás bude chtít hrát za Shinigami - jedna z důležitých postav bude Quincy, syn Ishidy, který je na výběr v předvolených postavách. Samozřejmě, že můžete mít i schopnosti podobné těm, které měla Orihime Inoue nebo Yasutora Sado.

- Očekávejte strhující děj plný zvratů !
Návrat nahoru Goto down
https://bleach-worlds.forumczech.com
 
Timeline / informace
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Timeline
» Timeline

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach Worlds :: Role Playing Game :: Zajímavosti-
Přejdi na: