Bleach Worlds
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla

Goto down 
+2
Nawaki
Red
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 13. 06. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Ichiro
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla    Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 4:39 pm

Ichiro

Sakra i když jsem běžec takhle zima je dost vyčerpávající. A k tomu jsem měl v krku jako v ohni. Naštěstí jsme byly blízko domu. Při každém dalším polknutí následovala palčivá bolest v krku. Už jsem chtěl být doma a dát si nějakou mentolku.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 199
Join date : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Mai Asano
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla    Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 5:04 pm

Mai

Bylost byla tak obrovská, že tělo udělalo asi to nejlepší co mohlo. Prostě mě nechalo abych omdlela, takže od té doby jsem už nic nevnímala. Nějakého chlápka...bílou tekutinu...bolest...o ničem jsem neměla potuchy. Jelikož jsem byla asi poslední, u koho se začala tvořit maska, tak ještě přesně nebylo poznat, jak má maska vypadá.
Návrat nahoru Goto down
 
Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach Worlds :: Hrací místnost :: Lidský svět :: Karakura Town-
Přejdi na: