Bleach Worlds
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla

Goto down 
+2
Nawaki
Red
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 342
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Rinzu
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla    Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Icon_minitimeFri Oct 08, 2010 11:37 pm

Urahara

Tady jde o život! A tvůj otec je teď klíčová osoba! Vykřikl Urahara na Amara. Zavolej mu!

Rinzu


Super! Takže jste to taky viděly.. Pojďte se mnou.. Půjdeme k nám.. Amaru určitě taky něco ví.. Musíme to dát všechno dohromady a zjístit co nejvíc detailů. Pak můžeme zkusit navštívit jednoho chlápka. Myslím, že něco ví. Zavelel jsem.

Orihime

Pak přišlo zadunění. Nemocnice se otřásla. Orihime se tvářila celkem vyděšeně. To reiatsu.. Řekla potichu.. Podívala se na Ichira.. Musíme zmizet. Chvíli váhala ... Ale .. Chytila se za sponky, co měla ve vlasech.. Sōten Kisshun! Ze sponek cosi vyletělo a kolem kolem Ichira se vytvořila divná bariéra.. Možná ho to trochu mohlo vyděsit.. Ale cítil, jak se jeho zranění léčí.
Návrat nahoru Goto down
https://bleach-worlds.forumczech.com
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 439
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izumi Razaki
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Batariel
Hodnost: Zástupce kapitána

Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla    Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Icon_minitimeFri Oct 08, 2010 11:42 pm

Amaru

Vytáhl jsem z kapsy mobil a vytočil číslo...
píp...píp...píp...píp...
Tati? Halo jsi tam?
Jo víš... jsem tady u toho obchodu a než začneš řvát tak ten chlap s kloboukem tě nutně potřebuje
Něco tu bouchlo a roztrhlo se nebe a tak vůbec
řekl jsem do mobilu


Naposledy upravil Nawaki dne Fri Oct 08, 2010 11:44 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Myamoto Usagi

Myamoto Usagi


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 22. 09. 10
Location : Někde

Moje RPG postava
Jméno postavy: Katsumi Kojima
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla    Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Icon_minitimeFri Oct 08, 2010 11:43 pm

Katsumi

Jdeme Hned jsem souhlasila. Moje zvědavost mi prostě nedala ani jinou možnost. Co o tom ví asi Amaru a co to říkala Mai o žábě?!? Zamyšleně jsem vyrazila za Rinzem. Sluchátka jsem si nechala okolo krku a vypla svou mpetrojku, což u mě bylo dosti nezviklé.


Naposledy upravil Myamoto Usagi dne Fri Oct 08, 2010 11:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 199
Join date : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Mai Asano
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla    Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Icon_minitimeFri Oct 08, 2010 11:46 pm

Mai

Rinzu ze sebe najednou vyhrkl tolik informací, že jsem nestačila tentokrát pobírat já. No...ale...no....Počkej! Hrozně ráda bych se o tom dozvěděla víc, ale nejdříve se musím ukázat doma, nebo táta zas bude volat policii, že jsem se ztratila. Řekla jsem nakonec po prvotním šoku. To už jednou udělal. Dodala jsem ještě pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 342
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Rinzu
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla    Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Icon_minitimeFri Oct 08, 2010 11:49 pm

???

Místo Ichiga se ale z telefonu ozval někdo jiný. Tati? Takže ty jsi syn Kurosaki Ichiga... Chápu.. Tvůj otec je momentálně nedostupný a nejspíš se k telefonu ještě dlouhou dobu nedostane. A málem bych zapomněl. Pozdravuj Uraharu Kisukeho. Určitě se někdy uvidíme. Zatím. Konec hovoru... Ozvalo se z druhé strany.

Rinzu

Dobře.. Víš kde bydlíme ne? Tak potom dojdi! Budeme tam.. Řekl jsem Mai a dal se do cesty. Tohle je šílený.. Já prostě ničemu nerozumím. Řekl jsem cestou. Proč mám ale ten děsně blbej pocit? Pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
https://bleach-worlds.forumczech.com
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 439
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izumi Razaki
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Batariel
Hodnost: Zástupce kapitána

Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla    Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Icon_minitimeFri Oct 08, 2010 11:50 pm

Amaru

Halo? kdo? řekl jsem ale pak to někdo položil
Táta tam není, byl tam někdo uplaně jinej a zná vás... vykoktal jsem
Pak jsem přiskočil k Uraharovi a chytil ho
Co se tu sakra děje? Kde je táta a co se mu stalo ?! vykřikl jsem na něj a zacloumal s ním
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 13. 06. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Ichiro
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla    Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Icon_minitimeFri Oct 08, 2010 11:55 pm

Ichiro

Když se ozvala rána stuhl jsem. Ale ne, to samé se dělo ve škole! Hlesl jsem. Pak matka něco zašeptala ale já jí nerozuměl. Ale natož že musíme zmizet tomu jsem rozuměl perfektně. Cítil jsem že okolo nás narůstá nějaký tlak a to mě vyvádělo z míry. Ano mizíme a to rychle! V té chvilce se mamka chytla za sponky které nosívala již od mého narození možná i déle a kolem mě se vytvořil podivný štít. Koukal jsem jak péro z gauče a mé tělo se třáslo. Mami... co jsi zač? A co to semnou vyvádíš? Hlas se mi třásl. Pak jsem si všimnul že mě mé zlomeniny přestávají bolet. Co..Co je to za nesmysl? Mamka neumí vyléčit ani třísku natož tady dělat magické kousky. Stále jsem se mírně třásl ale nepřišel jsem si z její strany v nebezpečí. Ovšem když jsem byl uvnitř necítil jsem to co se dělo venku.
Návrat nahoru Goto down
Myamoto Usagi

Myamoto Usagi


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 22. 09. 10
Location : Někde

Moje RPG postava
Jméno postavy: Katsumi Kojima
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla    Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Icon_minitimeFri Oct 08, 2010 11:59 pm

Katsumi

Uplně to vystihl...Jak bych chtěla znát pravdu. Nejsi sám kdo tomu nerozumí.. Prohodila jsem jak jsem šla vedle něj. Myslim, že tátovi nebude vadit, že příjdu pozdějc, ale pro jistotu... Vytáhla jsem mobil a vytukala rychlou, ale jasnou smsku. On to určitě pochopí... Zandala jsem mobil zpět a sním i ruce, protože mě začínaly mrznout.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 342
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Rinzu
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla    Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 09, 2010 12:02 am

Urahara

Toho jsem se bál.. Řekl Urahara.. Potřebuji aby jsi okamžitě sehnal svoje dva bratry.. A přišel sem.. S těmito slovy schoval svůj meč zpět do hole.

Orihime

Není čas.. Pojď! Štít zmizel.. Ichiro byl v pořádku. Orihime se rozběhla k zadnímu východu.

Rinzu

Blížili jsme se k našemu domu. No.. Amaru je nemocnej.. Tak snad tě nenakazí.. A snad nenakazí mě. Upozornil jsem Katsumi.
Návrat nahoru Goto down
https://bleach-worlds.forumczech.com
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 439
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izumi Razaki
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Batariel
Hodnost: Zástupce kapitána

Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla    Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 09, 2010 12:04 am

Amaru

Hele nevím kdo jste a co se tu děje...
Ale nevím proč bych vám měl pomáhat, jdu najít tátu

řekl jsem, pustil Uraharu a rozběhl se pryč...
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 13. 06. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Ichiro
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla    Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 09, 2010 12:06 am

Ichiro

Bylo mi jasné co udělat. Utíkat!!! Běžel jsem rychle za mamkou a nevšímal jsem si ostatních okolo. Jak to udělala? Mé tělo je na tom lépe než předtím. Divil jsem se a doběhl k zadnímu vchodu. Naštěstí nebylo zamčeno a tak jsem otevřel dveře. Mami proč nemáme čas? Co to je za lidi? Jeden byl ve škole a vypadalo to tam podobně?
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 199
Join date : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Mai Asano
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla    Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 09, 2010 12:07 am

Mai

Jo, jo, dobře. Zatím. Konečně jsem se tedy rozběhla domu. Už když jsem přicházela k našemu domu, viděla jsem tátu jak mě z okna vyhlíží. Povzdychla jsem si a hlavně protočila oči. Když jsem otevírala dveře od domu, nebylo slyšet nic jiného než tátu. Se svým typickým usměvavým obličejem se mě chtěl pokusit obejmout, ale zarazila jsem tím, že jsem mu do náruče hodila kabelku s učením a oznámila mu, že už zase musím jít. Nejdříve na to zaraženě koukal, ale to už jsem dávno zabouchla dveře od domu. Než jsem však stačila zavřít i branku, tak mě táta stihl zastavil. Ráno, když jsi byla ve škole, tak volala Tatsuki, že se ještě zdrží a dnes nepřijede, ale poštou přišla tahle malá krabička. Asi se jim tam musela ztratit, že přišla až teď. Řekl otec a podal mi menší balík, který poslala mamka. Nahodila jsem smutný obličej. Dík tati. Zatím. Poděkovala jsem tátovi a dokonce jsem se na něj i usmála a konečně jsem k domu, kde byldí Rinzu. Krabičku jsem si zatím strčila do kapsy.
Návrat nahoru Goto down
Myamoto Usagi

Myamoto Usagi


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 22. 09. 10
Location : Někde

Moje RPG postava
Jméno postavy: Katsumi Kojima
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla    Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 09, 2010 12:09 am

Katsumi

Upřímě, ted mě nějaká nemoc neděsí... Pokračovala jsem. Ale díky za upozornění. Byli jsme už jen kousek od jejich domu, znala jsem ho zvenku, ale ve vnitř jsem nikdy nebyla. I když bylo spousta věcí na které bych mohla myslet v tu chvíly mě napadlo. Jak to u nich doma asi vypadá?......Proč myslim v tuhle chvíly na takový blbosti...ach jo...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 342
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Rinzu
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla    Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 09, 2010 12:23 am

Urahara

Nezkoušej ho hledat.. Není v tomhle světě..Já vím, kde je.. Ale abys ho našel.. Musíš umřít.. Řekl trochu tajemně. Nebo jinak.. Musíš umřít, abys mohl znovu žít.. A silnější...Jsi Kurosaki.. Stejně jako tvoji bratři. Jste Shinigami.. Jen o tom nevíte.

Orihime

Mlč Ichiro! Vykřikla. TSUBAKI! Jedna její spona vyletěla proti zdi a udělala v ní celkem slušnou díru - nebo taky východ.

Rinzu

Přišel jsem k našemu domu, vytáhl klíčky, odemkl, vešel dovnitř, vyzul boty. Ok.. Vítej v domě Kurosakiových.
Návrat nahoru Goto down
https://bleach-worlds.forumczech.com
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 439
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izumi Razaki
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Batariel
Hodnost: Zástupce kapitána

Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla    Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 09, 2010 12:25 am

Amaru

Neposlouchal jsem ho a běžel dál...
Musel jsem najít tátu... a mámu...
Vytočil jsem za běhu mamino čislo...
Mami? Zvedni to... si tam? Halo?
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 13. 06. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Ichiro
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla    Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 09, 2010 12:28 am

Ichiro

Vyběhl jsem "východem" za mamkou a řekl si. Drž hubu a krok. S tímhle pravidlem dojdeš nejdál. Raději jsem se ani neptal kam to běžíme, co se děje prostě jsem za ní šel jako beránek.
Návrat nahoru Goto down
Myamoto Usagi

Myamoto Usagi


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 22. 09. 10
Location : Někde

Moje RPG postava
Jméno postavy: Katsumi Kojima
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla    Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 09, 2010 12:30 am

Katsumi

Následovala jsem Rinzova příkladu a sundala si boty. Pořádně jsem se rozhlížela. Takže takhle to u Kurosakiových vypadá....je to tu docela pěkný. A kde je Amaru? Otázala jsem se. Kdy asi dorazí Mai? Snad jí její otec moc nezdrží.... Dál jsem si prohlížela okolí.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 199
Join date : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Mai Asano
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla    Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 09, 2010 12:37 am

Mai


(A teď o něco kratší příspěvek). Ono se to celkem nezdálo, ale ceske ke Kurosakovým byla dlouhá. Cestou jsem ještě rozbalila malý balíček od mamky, kde byl přívěsek pro štěstí. Hned jsem věděla, že na mě mamka aspoň myslí. Zapla jsem si ho tedy kolem krku a běžela dál. Od cíle mě už dělili jen dvě ulice.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 342
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Rinzu
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla    Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 09, 2010 12:44 am

Orihime

Mobil jí zvonil, ale měla ho v kabelce a zvonění bylo vyplé, takže ho neslyšela. Běžela směrem domů. Očividně. Ale domov byl ještě daleko.

Urahara

Nakonec zůstal stát před krámkem a tupě hleděl na Mita, který zase tupě hleděl na něj.

Rinzu

Asi ve svém pokoji. Šel jsem nahoru a nakoukl do jeho pokoje. Nebyl tam. Pokrčil jsem rameny a šel k sobě. Posadil jsem se na postel. No.. Tak počkáme na Mai.
Návrat nahoru Goto down
https://bleach-worlds.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 13. 06. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Ichiro
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla    Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 09, 2010 12:51 am

Ichiro

Stále jsem běžel za mamkou. Směrem to připomínalo cestu k nám domů ale čert ví kam mě to vlastně vede. Poslední dva dny jsou ty nejzajímavější a zároveň nejhorší co jsem kdy zažil. Pomyslel jsem si a pokračoval za mamkou. Běžel jsem akorátním tempem abych se neunavil.
Návrat nahoru Goto down
Myamoto Usagi

Myamoto Usagi


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 22. 09. 10
Location : Někde

Moje RPG postava
Jméno postavy: Katsumi Kojima
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla    Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 09, 2010 12:52 am

Katsumi

Šla jsem za Rinzem nejprve jen nakoukl do jednoho z pokojů. Pak ale jen pokrčil rameny a šel dál. Amaru tu zjevně neni....vždyt má být nemocný...kam by teda chodil?!? Pak jsme došli do dalšího pokoje, kde se posadil na postel. Zůstala jsem stát opřená o futra. Asi nám ted stejně nic jiného nezbývá. A co jsi myslel tím "můžeme zkusit navštívit jednoho chlápka"? Ty znáš někoho kdo o tom něco ví? Kdo by mohl o těch věcech něco vedět a jak ho asi Rinzu zná? Tolik otázek a žádné odpovedi mě šíleně štvaly.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 199
Join date : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Mai Asano
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla    Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 09, 2010 12:59 am

Mai

Trochu zadýchaná jsem dorazila k cíly. Běhání v zimě nikdy nebylo příliš příjemné. Přiměřenou silou jsem zaťukala na dveře domu, kde bydleli Kurosakovi. Přitom jsem se snažila rozdýchat a uvést se tak do klidu. Tak dneska mám naběháno víc než dost.
Návrat nahoru Goto down
Misman

Misman


Poèet pøíspìvkù : 256
Join date : 07. 04. 10

Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla    Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 09, 2010 10:47 am

Mito
Tupě jsem hleděl na pana Klobouka a Amara.
Umřít? V tomhle světě? Vtip? třebaže jsem viděl žábu, tohle jsem jim fakt nežral
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 439
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izumi Razaki
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Batariel
Hodnost: Zástupce kapitána

Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla    Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 09, 2010 11:45 am

Amaru

Běžel jsem domů co mi síly stačily...
Dejchalo se mi těžce, protože sem byl pořád nemocnej, ale musel jsem spěchat...
Vrazil jsem domů
Halo? Je tu někdo ?! vykžikl jsem na celej barak
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 342
Join date : 06. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Rinzu
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost: Člověk

Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla    Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 09, 2010 11:59 am

Amaru, Mai

Amaru u dveří narazil na Mai. Ta tam stála a čekala, až někdo otevře.

Rinzu

Jo..Myslím, že něco ví.. Teda.. Tvářil se tak.. A nejspíš něco ví i můj táta. Řekl jsem Katsumi. Na chvíli jsem se nad tím vším, co se děje, zkusil zamyslet. Snažil jsem se to nějak pochopit. Do včerejška jsem si myslel, že se dá všechno vysvětlit a vyřešit nějak logicky.. Nikdy jsem v nic nadpřirozeného nevěřil. A teď tohle?

Urahara

A ty jsi...? Zeptal se Mita. Nejspíš slyšel všechno, co jsem s Amarem probíral. + Má slušnou hladinu reiatsu.. Možná by se z toho dalo těžit.. . Pomyslel si.
Návrat nahoru Goto down
https://bleach-worlds.forumczech.com
Sponsored content





Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla    Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla  - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ep. 2 - Odraz ledového zrcadla
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach Worlds :: Hrací místnost :: Lidský svět :: Karakura Town-
Přejdi na: